Представництво фізичних та юридичних осіб у судах , органах виконавчої служби, інших державних органах

При виникненні конфліктів, які неможливо вирішити в досудовому порядку, за справедливістю необхідно звернутися в судові інстанції. Оскільки в кожному конкретному випадку присутні певні нюанси і в кожному регіоні є свої специфічні підзаконні документи, то найбільш раціональним рішенням буде представляти інтереси в суді юристом з досвідом роботи у Львові.

Судове представництво як послуга є основним видом юридичної допомоги, що надається юристами нашої юридичної контори. Стикаючись з такою бюрократично складною системою як суд, багато пасують і вирішують не судитися, боячись, що судовий розгляд ні до чого не приведе. Розібратися і допомогти при вирішенні судових питань може допомогти представник в суді нашої юридичної контори. Саме для того, щоб стати кваліфікованим представником в суді наші юристи постійно підвищують свій професійний рівень, напрацьовує велику і позитивну судову практику. Умовно послуги представника в суді можна поділити на арбітражне представництво і представництво в судах загальної юрисдикції (військових судах і світових судових ділянках). Арбітражні суди розглядають спори юридичних осіб (та ВП) між собою і з державними органами, а суди загальної юрисдикції переважно займаються вирішенням спорів між фізичними особами.

Вигода представництва в суді

Таким чином, громадяни та підприємства, які не мають в своєму штаті юриста, для вирішення в суді суперечок можуть укласти з компанією договір на представництво в суді у Львові. Незалежно від статусу позивача або відповідача, надання в суді інтересів за допомогою юриста фірми дозволяє домогтися оптимального вирішення будь-яких складних питань.

Таким чином, використання послуг спеціалізованої фірми дозволяє заощадити кошти на утримання в штаті висококваліфікованого юриста, знайомого з особливостями місцевого законодавства.

Отже, підприємці та фізичні особи, які займаються бізнесом без утворення юридичної особи, можуть для захисту своїх економічних інтересів розраховувати на грамотне представництво в арбітражному суді юриста нашої компанії. Передавши йому необхідну інформацію і документи, клієнт в короткий термін отримає:

  • пораду за способом вирішення спору;
  • кваліфіковане складання позову
  • в разі необхідності, оскарження судового рішення.

Аналогічно, рішення в судовому порядку спорів в цивільній сфері суттєво спрощується при укладенні договору на представництво в цивільному суді інтересів щодо захисту прав громадян.

Вартість представництва фізичних та юридичних осіб у судах , органах виконавчої служби, інших державних органах послуг прописується в договорі, причому попередня консультація потенційного клієнта часто проводитися без оплати.