У населення систематично виникають проблеми з оформленням спадщини.
Прийняття спадщини грунтується на встановлених законодавцем нормах. Процес запускається в тому випадку, якщо не має місця успадкування за заповітом.
Поточне законодавство передбачає два основних способи, відповідно яких може відбуватися легітимне оформлення спадщини, при якому суб’єкту успадкування може допомагати юрист.
Будь-який громадянин нашої держави може одноосібно або за допомогою допомоги юриста скласти заяву про прийняття спадщини і подати його нотаріусу. Але, необхідно враховувати той факт, що такі дії будуть легітимні тільки в разі, якщо заяву було оформлено протягом шести місяців після смерті спадкодавця. Особа, яка бажає здійснити прийняття спадщини, до заяви має докласти ряд певних документів:

  • Документи, що підтверджують родинні зв’язки з покійним.
  • Довідки, які вказують фактичне і юридичне місце проживання померлого.
  • Свідоцтво про смерть.
  • Документи, що свідчать, що померла людина володів правом власності на успадковане майно.
  • Оформлення спадщини та прийняття спадщини

Список необхідних документів на цьому може не закінчитися. Нотаріус має право вимагати додаткові свідоцтва і довідки, які необхідні для відкриття справи по прийому спадщини.
Тому послуги юриста можуть допомогти знизити тимчасові витрати на збір необхідних документів, що гарантує більш швидкий вступ до права власності на спадщину. Також юрист спадщина Львів позбавить клієнта від виснажливої паперової тяганини.

Спадкування за законом, спадкування через суд.

Другий спосіб, за допомогою якого відбувається успадкування за законом за участю юрист спадщина Львів – це позов до суду з наступних причин:
Порушення прав громадянина нотаріусом або відмову у вчиненні нотаріальних дій. При виникненні таких казусів юрист спадщина Львів може проконсультувати потерпілого громадянина і скласти якісний позов до суду для повноцінного вступу в спадщину.
Розділ майна між спадкодавця. Часто виникають ситуації, коли під час розподілу майна покійного з’являється багато дискусій між спадкодавцем. Професійний юрист спадщина за законом Львів допоможе в максимально короткий термін часу надати юридичну допомогу або ж добитися позитивного результату в судових розглядах між суб’єктами успадкування.
Визнання заповіту недійсним. Багаторічна юридична і судова практика показує, що воно не завжди складено правильно і має юридичну силу, ніж можуть скористатися сторонні особи. Кваліфікований фахівець допоможе спростувати його дійсність, якщо є підозра підробки, складеної не в здоровому глузді, під тиском і т.д.
Визначення того факту, що клієнт був на забезпеченні у померлої людини. У випадках, коли спадкодавець матеріально утримував недієздатного чи неповнолітнього клієнта, а при розділі майна він не отримав певну частку спадщини, юрист допоможе домогтися позитивного результату в судових розглядах.
Доказ факту споріднення спадкоємця і покійного. Спадкування не передбачає передачі прав власності на майно спадкодавця фізичній особі в разі, якщо їх спорідненість документально не підтверджено.
Продовження термінів вступу в спадщину. Кваліфікований юрист спадщина Львів може допомогти відновити терміни подачі заяви нотаріусу при наявності у спадкодавця поважної причини такої, як тривала робоча поїздка, важке протікання хвороби та ін.
Даний спосіб отримання спадщини не завжди дозволяє спадкоємцю отримати майно. У таких випадках допомога юриста буде незамінною. Він допоможе отримати спадкоємцеві своє майно навіть в самих спірних випадках.