Сімейний юрист розлучення Львів. АДВОКАТ ПО сімейних справах.

Закохані пари в момент укладення шлюбу, як правило, не думають про те, що, можливо, через певний час їм доведеться поповнити статистику розлучень і вступити у дуже неприємний та важкий спір. Розлучення Львів, поділ спільно нажитого майна, позбавлення батьківських прав, стягнення аліментів все це неодмінно зустрічається у рамках будь-якого шлюборозлучного процесу. Саме ці аспекти і ускладнюють будь-яке розлучення. Коли відбувається поділ майна або вирішується питання про проживання дітей, порядок та розмір виплати аліментів від колишньої романтики і кохання не залишається і сліду.

СІМЕЙНИЙ СПІР ЦЕ СПРАВА АДВОКАТА

Окрім представлення інтересів Клієнта при судовому розгляді в рамках розлучення Львів  ми готові запропонувати Вам наступні послуги, пов’язані з процесом розлучення:

Загальна юридична консультації з питань сімейного права;

Складання шлюбного договору (контракту);

Насамперед, взявшись за чергове розлучення, наша компанія намагається вирішити сімейну суперечку шляхом переговорів, пошуку компромісів і укладання договорів і угод між подружжям.

РОЗЛУЧЕННЯ Львів, РОЗДІЛ МАЙНА, ВИЗНАЧЕННЯ ПОРЯДКУ СПІЛКУВАННЯ З ДИТИНОЮ – ДОВІРТЕ ЦІ запитання адвокату.

Зрозуміло, що компроміс можна знайти в будь-якій складній ситуації, в рамках якої виникає той чи інший конфлікт інтересів. Однак є подружжя, які через взаємні образи, претензії і небажання зрозуміти сторону іншого не в змозі об’єктивно і тверезо оцінювати природу і причину конфлікту, який спонукав їх прийняти рішення про розірвання шлюбу. І, як правило, найсерйозніший удар приймають на себе діти, яким рано чи пізно доведеться усвідомити, що тато і мама більше не будуть жити разом під одним дахом. Це дуже серйозний удар по психіці дитини.

Щоб уникнути непотрібних словесних перепалок і конфліктів необхідно звернутися за кваліфікованою юридичною допомогою, найнявши адвоката. Адвокат це відсторонена від сімейного спору особа, здатна адекватно і в рамках чинного законодавства оцінити ситуацію, що склалася між подружжям. Коли мова йде про розлучення Львів, поділ майна, визначення порядку спілкування з дитиною дозвольте представляти Ваші інтереси довіреним особам – адвокатам. Адвокат розлучення по сімейних спорах проведе грамотну консультацію, допоможе уникнути непотрібних і малокорисних розбіжностей, а при необхідності буде представляти Ваші інтереси в суді.