Сімейний юрист розлучення Львів. АДВОКАТ ПО сімейних справах.

Закохані пари в момент укладення законного шлюбу, як правило, не думаю про те, що, можливо, через певний час їм належить поповнити статистику розлучень і вступити в дуже неприємну і важку сімейну суперечку. Розлучення Львів , поділ спільно нажитого майна, позбавлення або обмеження батьківських прав, стягнення аліментів все це неодмінно має бути в рамках будь-якого шлюборозлучного процесу. Саме ці аспекти і ускладнюють будь – яке розлучення. Коли відбувається розділ майна або вирішується питання про проживання дітей, порядку та розмір виплачуваних аліментів від колишньої романтики і кохання не залишається і сліду.

СІМЕЙНИЙ СПОР ЦЕ СПРАВА АДВОКАТА

Окрім представлення інтересів Клієнта при судовому розгляді в рамках розлучення Львів  ми готові запропонувати Вам наступні послуги, пов’язані з процесом розлучення:

Загальна юридична консультації з питань сімейного права;

Складання шлюбного договору (контракту);

Насамперед, взявшись за чергове розлучення , наша компанія намагається вирішити сімейну суперечку шляхом переговорів, пошуком компромісів і укладанням договорів і угод між подружжям.

РОЗЛУЧЕННЯ Львів, РОЗДІЛ МАЙНА, ВИЗНАЧЕННЯ ПОРЯДКУ СПІЛКУВАННЯ З ДИТИНОЮ – ДОВІРТЕ ЦІ запитання адвокату.

Зрозуміло, компроміс можна знайти в будь-якій складній ситуації, в рамках якої виникає той чи інший конфлікт інтересів. Однак були подружжя через обільні  образи, претензій і небажання зрозуміти сторону іншого не в змозі об’єктивно і тверезо оцінювати природу і причину конфлікту, який спонукав їх прийняти рішення про розірвання шлюбу. І, як правило, найсерйозніший удар приймають на себе діти, яким рано чи пізно доведеться усвідомити, що тато і мама більше не будуть жити разом під одним дахом. Це дуже серйозний удар по психіці дитини.

Щоб уникнути непотрібних словесних перепалок і конфліктів необхідно звернутися за кваліфікованою юридичною допомогою, найнявши адвоката. Адвокат це відчужений від сімейного спору особа, здатна тверезо і в рамках чинного законодавства оцінити ситуацію, що склалася між подружжям. Коли мова йде про розлучення Львів , поділ майна, визначення порядку спілкування з дитиною дозвольте представляти Ваші інтереси довіреним особам – адвокатам. Адвокат розлучення по сімейних спорах проведе грамотну консультацію, допоможе уникнути непотрібних і малокорисних розбіжностей, а при необхідності буде представляти Ваші інтереси в суді.