Останнім часом все частіше стали з’являтися директора, які намагаються знизити витрати за рахунок співробітників. Чи не виплачують зарплату, незаконно утримують із зарплати штрафи, звільняють без виплати вихідної допомоги.

В цьому випадку Вам необхідно скористатися послугами нашого юриста по трудових спорах:

  • Незаконне звільнення;
  • Звільнення по «статті»;
  • Недотримання зобов’язань по нарахуванню та виплаті заробітної плати за фактом звільнення;
  • Затримки виплат, необґрунтоване зниження заробітної плати без попереднього повідомлення;
  • Невиконання обов’язків, передбачених трудовим договором та вимогами до вакансії.

Незаконне звільнення Львів – часта причина трудових спорів з роботодавцем. Чи можна протистояти незаконному звільненню і відстояти свої права на працю? На жаль далеко не всі з нас знайомі з правовими нормами, щоб роботодавці не могли обмежувати наші права в процесі роботи або при звільненні.

Влаштовуючись офіційно на підприємство, кожна людина повинна ознайомитися з основними пунктами Трудового Договору, включаючи і ті, які стосуються процедури звільнення. Це допоможе запобігти неправомірність дій роботодавця і, в разі незаконного звільнення, працівник знатиме, що робити. Безпідставне звільнення суд може визнати незаконним, а роботодавець, який порушив процедуру, може зобов’язатися відшкодувати матеріальні збитки співробітнику, який потрапив під незаконне звільнення з роботи. Які причини можуть стати підставою для звільнення; в якому порядку відбувається процес звільнення; як можна оскаржити незаконне звільнення Львів .

Не завжди звільнення людини проходить з виконанням всіх правових норм законодавства. Більшість людей вважають, що сперечатися щодо незаконного звільнення немає ніякої можливості, хоча на практиці цілком можна поборотися за свої права. Найкраще скористатися допомогою юрист звільнення з роботи Львів, який працює в сфері трудового права. Є державні організації, які проводять належний контроль за законністю у трудовій області і відстоюють права працюючої людини –  суд і прокуратура.

В коло діяльності прокуратури про те що відбулося незаконне звільнення громадянина , в результаті здійснення якого роботодавець може понести передбачену законом відповідальність.

Суд покликаний вирішити суперечку двох сторін щодо незаконного звільнення. За постановою суду незаконно звільнену людину можна поновити на роботі на посаді; можна змінити причину звільнення; може стягнути компенсацію за незаконне звільнення і за моральну шкоду.

Щоб судовий розгляд відбувся, і було винесено оптимальне рішення, Вам допоможе юрист звільнення Львів. Він надасть допомогу в зборі необхідної доказової бази, буде представляти Ваші інтереси в державній інспекції праці та в прокуратурі. Домагатиметься справедливого рішення суду і відновлення порушених Ваших прав.