Юрист аліменти Львів

Компанія «SSLaw» пропонує допомогу в справах і спорах, які стосуються сімейного права. Досудове врегулювання, представництво в суді, допомога в зборі необхідних документів, а також інші послуги досвідчених юристів з питань стягнення аліментів у м. Львові.

Поняття сімейних спорів, несплата аліментів Львів

У сімейному праві існують наступні види спорів, які виникають між подружжям або членами сім’ї:

Розірвання шлюбу. Здебільшого допомога юриста потрібна при поділі майна. Загальне рухоме і нерухоме майно, яке було спільно нажите в шлюбі, включаючи заставлене майно підлягає розподілу. Можливе досудове врегулювання майнових суперечок у договірному порядку.

Права на дітей. Сюди входить проведення експертизи на встановлення / оспорювання факту батьківства, визначення майбутнього місця проживання дитини та порядку зустрічей з кожним з батьків, позбавлення або поновлення батьківських прав.

Визначення суми та стягнення аліментів на утримання дитини або їх оспорювання. Справи за злісної несплати аліментів.

Шлюбні договори. Складання, розірвання або оспорювання шлюбних договорів.

Інші спори – порушення прав неповнолітніх, утриманців, житлові суперечки.

Які послуги юрист аліменти Львів ми пропонуємо?

Наш юрист аліменти Львів та юрист несплата аліментів здійснює такі послуги:

Консультація. Оцінка правової ситуації і перспектив вашої справи відповідно до чинного законодавства, розробка стратегії для максимально швидкого і вигідного для вас результату справи з сімейних питань.

Допомога в зборі та підготовці документів. Юрист аліменти Львів підкаже, які саме довідки, виписки і документи необхідні для розгляду вашої справи. Допомога в реєстрації та розірванні шлюбу, отримання дублікатів та витягів з ОРАЦСу, архівних та інших документів.

Складання позовних заяв до суду відповідної інстанції. Розірвання шлюбу, визнання шлюбного договору недійсним, питання стягнення / заперечування аліментів, встановлення батьківства, розділ майна в судовому порядку – у всіх цих випадках суд вимагає юридично грамотну позовну заяву.

Досудове врегулювання спору. Допомога у вирішенні питань про визначення місця проживання неповнолітньої спільної дитини, розділі рухомого і нерухомого майна, виїздів дитини за кордон.

Представництво в суді. Супровід вашої справи в суді, представництво інтересів клієнта як під час судового процесу, так і після нього – до моменту виконання зобов’язань за рішенням суду.