Компанія «Sslaw» пропонує допомогу в справах і спорах, які стосуються сімейного права. Досудове врегулювання, представництво в суді, допомога в зборі необхідних документів, а також інші послуги досвідчених юристів аліментів  Львів та при розірванні шлюбу, стягнення та інших суперечках.

Поняття сімейних спорів, несплата аліментів Львів

Сімейне право розглядає наступні види суперечок, які виникають між подружжям або членами сім’ї:

Розірвання шлюбу. В основному допомога юриста потрібна при розділі майна. Загальне рухоме і нерухоме майно, яке було спільно нажите в шлюбі, включаючи заставне майно підлягає розподілу. Можливо досудове врегулювання майнових суперечок, визнання вимог по розділу недійсними.

Права на дітей. Сюди входить проведення експертизи на встановлення / оспорювання факту батьківства, визначення майбутнього місця проживання дитини та порядку зустрічей з кожним з батьків, позбавлення або поновлення батьківських прав.

Визначення суми та стягнення аліментів на утримання дитини або їх оспорювання. Справи за злісної несплати аліментів.

Шлюбні договори. Складання, розірвання або оспорювання шлюбних договорів.

Інші спори – порушення прав неповнолітніх, утриманців, житлові суперечки.

Які послуги юрист аліменти Львів ми пропонуємо?

Наш юрист аліменти Львів та юрист несплата аліментів здійснює такі послуги:

Консультація. Оцінка правової ситуації і перспектив вашої справи відповідно до чинного законодавства, розробка стратегії для максимально швидкого і вигідного для вас результату справи з сімейних питань.

Допомога в зборі та підготовці документів. Юрист аліменти Львів підкаже, які саме довідки, виписки і документи необхідні для розгляду вашої справи. Допомога в реєстрації та розірвання шлюбу, отримання дублікатів та витягів з РАГСу, архівних та інших документів.

Складання позовних заяв до суду відповідної інстанції. Розірвання шлюбу, визнання шлюбного договору недійсним, питання стягнення / заперечування аліментів, встановлення батьківства, розділ майна в судовому порядку – у всіх цих випадках вимагає юридично грамотну позовну заяву.

Досудове врегулювання спору. Допомога у вирішенні питань про визначення місця проживання неповнолітньої спільної дитини, розділі рухомого і нерухомого майна, виїздів дитини за кордон.

Представництво в суді. Супровід вашої справи в суді, представництво інтересів клієнта як під час судового процесу, так і після нього – до моменту виконання зобов’язань за рішенням суду.