Для будь якої людини, далекої від світу оподаткування, навіть найпростіші питання в цій сфері можуть викликати певні труднощі. Підсумок штрафи, арешт банківського рахунку підприємства і, що найнеприємніше, ліквідація організації. Щоб уникнути подібного результату слід заручитися підтримкою кваліфікованого фахівця.
Юридичні консультації з питань податкової звітності «промінь світла» в питаннях вирішення податкових спорів. В цілому ж податкові консультації передбачають як разові консультації щодо податкового законодавства, так і податкове консультування в тій чи іншій юридичній фірмі на постійній основі.

Юридична компанія «Сслав» пропонує Вам послуги податкового консультанта при вирішенні наступних завдань:

 • консультація з приводу податків;
  допомога головному бухгалтеру підприємства щодо Податкового кодексу України;
 • регулярний моніторинг змін податкового законодавства, а також суміжних галузей права;
 • консультації з питань оподаткування та оптимізації;
 • повноцінний аналіз діяльності Вашого підприємства на можливу наявність слабких місць;
 • оцінка і розрахунок результатів по операціях з точки зору Податкового кодексу України;
  консультації про порядок ведення та строків подання податкової звітності до відповідних державних органів і багато іншого.
  На жаль, не кожній організації під силу мати в штаті грамотного юриста, що спеціалізується на питаннях податкового права.Юридичні консультації з питань податкової звітності у компанії «Сслав» готові надати Вам повний пакет інформації по оподаткуванню і допомогти у врегулюванні будь-яких податкових суперечок.
  Податковий юрист Львів надасть професійну юридичну консультацію для фізичних осіб з будь яких податкових питань.