Супровід юриста угод з нерухомістю

Супровід угод з нерухомістю знадобиться Вам у випадку, якщо Ви купили або збираєтеся купувати нерухомість, будь то будинок, квартира, комерційна будівля або земля. Консультація з юристом по нерухомості необхідна для того, щоб захистити себе від будь-яких непередбачених зобов’язань, які можуть бути прикріплені до власності. Нижче наведені деякі з багатьох напрямків, по якому працюють наші адвокати.

Комерційна нерухомість допомога юриста

Закон про комерційну нерухомість встановлює стандарти для комерційної оренди та купівлі-продажу. Наші юристи спеціалізуються на умовах оренди комерційної нерухомості та зможуть допомогти Вам розібрати потенційні договору оренди і уникнути майбутніх помилок.

Юридичний супровід будівництва

Будівельні суперечки поширені в будівельній галузі, і багато хто з них обертається навколо затримок у будівництві. Оскільки дебати з приводу затримки можуть бути дуже напруженими і трудомісткими, отже, супровід угод з нерухомістю і посередництво може бути великий і недорогою альтернативою судового розгляду. Юристи в сфері нерухомості можуть також бути корисні і в тому випадку, якщо посередництво не мало успіху, і Ваше право необхідно буде відстоювати в суді.

Орендодавець та орендар

Закон, який регламентує порядок оренди нерухомості лежить в основі багатьох угод, в тому числі виселення з займаного приміщення, підписання актів оренди, суборенди, і багато іншого. Важко бути успішним орендодавцем у всіх ситуаціях, але ознайомившись з законом про оренду, Ви відчуєте твердий грунт в разі виникнення спору. Добре володіння закону також життєво важливо і для орендарів.

Іпотека

Іпотека – це застава, в якості якого ви залишаєте своє майно для банку або фінансової установи, як правило, в обмін на великий кредит. Існує кілька видів іпотек в даний час доступних для домовласників, і правильний вибір у Вашій ситуації – це один із способів уникнути стягнення, яке може статися в майбутньому. Звертаючись до юриста з нерухомості, Ви робите перший крок, щоб «залишатися на вершині» Вашої іпотеки.

Купівля-продаж нерухомості

Покупку квартири або будинку можна здійснити повністю самостійно, але найчастіше замовляють супровід угод з нерухомістю через досвідченого юриста. Так як брокер або ріелтор може здійснити продаж і при цьому багато недосказати або приховати тому його основна ціл це отримання комісійних з продажу. Якщо ви вирішите продавати або купувати через агента, то юрист, в сфері нерухомості, може ознайомитися з договором відчуження до його підписання.

Консультаційні послуги юриста перед покупкою нерухомості

Юристи по нерухомості пропонують найбільш всебічну і всеосяжну послугу щодо перевірки документів перед операцією з купівлі-продажу.

Повністю незалежне і надійне

Як обговорювалося в розділі “Повне адвокатське представництво”, досить багато практикуючих юристів домовляються з агентами з нерухомості під час складання нотаріальних актів про передачу майна і не можуть запропонувати об’єктивну незалежну юридичну консультацію.

Якщо ми вважаємо, що купівля-продаж нерухомості може в подальшому стати проблемою, ми розповімо Вам. Ми допоможемо Вам також скасувати угоду, якщо вона була укладена з порушенням Ваших інтересів або незаконно, якщо необхідно! Ми можемо провести аналіз документів на нерухомість, яку Ви купуєте, і скласти звіт у письмовій формі.

Пріоритетне обслуговування угод з нерухомістю Львів

Нам відомо, що тиск досвідчених ріелторів на покупців часом досить велике, тому передпродажна перевірка і юридичний супровід угод з нерухомістю завжди були присутні в якості пріоритету.

Наші послуги:

1. Юридична експертиза правовстановлюючих документів на нерухомість.

2. Аналіз законності придбання нерухомості попереднім власником.

3. Перевірка повноважень продавця на вчинення правочину.

4. Супровід оформлення угоди у нотаріуса.

Потрібна допомога юриста для угод з нерухомістю телефонуйте за телефонами вказаними в контактах.