Компанія «Сслав» надає комплексні послуги з юридичного супроводу бізнесу у Львові. Ми працюємо як з організаціями, так і з приватними підприємцями. Юристи гарантують підтримку в будь-якій області вашої діяльності.

Ми здійснюємо комплексний юридичний супровід Львів на будь-якій стадії бізнесу – від реєстрації до повноцінного функціонування. Наші пропозиції враховують індивідуальні особливості вашого підприємства, його структуру, цілі і способи функціонування. Персональний підхід до кожного клієнта гарантує чудовий результат роботи юристів. Ви можете довіритися нам в найскладніших питаннях, що стосуються правового супроводу юридичних осіб та ВП. Співпраця з нами – це надійна підтримка професіоналів, яка забезпечує законність вашої підприємницької діяльності.

СУПРОВІД В СЕБЕ ВКЛЮЧАЄ

Правовий супровід юридичних осіб

ВЕДЕННЯ ДОКУМЕНТООБІГУ. Ми проводимо аналіз бази правових документів фірми на предмет можливих помилок, надаємо письмові і усні рекомендації щодо усунення виявлених неточностей. Розробляємо трудові і колективні договори, правила внутрішнього розпорядку і іншу документацію, яка регулює трудові відносини у вашій компанії. Також в юридичний супровід бізнесу входить створення корпоративних документів, які визначають окремі аспекти діяльності підприємства.

ДОГОВІРНА РОБОТА. Ми організуємо правову оцінку існуючих договорів, контролюємо виконання зобов’язань за різними угодами шляхом складання і відсилання контрагентам листів, попереджень або претензій. Забезпечуємо виконання зобов’язань. Проводимо оформлення типових або індивідуальних проектів договорів.

ПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТІВ. Кваліфікована допомога по складанню різних документів.

ПОДАННЯ ІНТЕРЕСІВ В ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ. Надаємо послугу юридичного супроводу фірми при зверненні в державні органи за рішенням різних питань. Допомагаємо в ході проведення перевірки юридичної особи. Захищаємо інтереси клієнта в процесі виконавчого провадження, яке здійснюється судовими приставами.

КОНСУЛЬТАЦІЇ. Юридичний супровід бізнесу включає в себе допомогу у вирішенні спірних питань зручним для вас способом – по телефону, електронній пошті або в процесі особистої зустрічі в офісі компанії у Львові.

Вартість юридичного супроводу розраховується індивідуально і залежить від потреб вашої фірми і особливостей її господарської діяльності.