Участь в слідчих діях – це перш за все підготовка до слідчих дій. Ретельна підготовка – гарантія позитивного результату слідчої дії. Це перш за все стосується вивчення всіх «дрібниць» справи (хоча дрібниць в кримінальних справах не буває) – час, місце, свідки, погода, алібі і т.д. – все що має відношення до справи.

   Кримінально-процесуальний кодекс України дозволяє брати участь адвокату в будь-якій слідчій дії і в будь-який момент до слідчої перевірки. Відведення адвоката можливий в ряді випадків, але цей відвід заявляється письмово у вигляді постанови.

   Зокрема, вельми, цікавою є дискусія, чи може адвокат представляти інтереси кількох осіб, інтереси яких один одному не суперечать і показання яких також не суперечливі.

   Участь адвоката передбачає не мовчазну присутність на слідчій дії, а активну допомогу клієнту. Адвокат не має права втручатися в хід слідчої дії, але Ви маєте право отримати консультацію, втім, слідчий занесе цей факт до протоколу.

   Адвокат не дозволить порушувати законність при виробництві слідчої дії, зокрема не дозволить надавати на Вас тиск. Уже в протоколі слідчої дії, в разі порушення законності, адвокат внесе зауваження. Буде підготовлена ​​скарга, можливо в суд.

   Фіксація порушень з боку слідства – запорука успіху. Доведення Вашої невинності має здійснюватися на слідстві. Суд не здійснює розслідування, і багато процесуальні дії (скарги, заяви, відводи, клопотання) необхідно здійснювати на слідстві. У зв’язку з чим, незалежно від того, свідок Ви або підозрюваний (обвинувачений) ні в якому разі не ходіть на слідчі дії без адвоката.

   Ваші проблеми часто лякають своєю складністю і заплутаністю. Вам не варто впадати у відчай і необхідно зателефонувати за телефонами які ви бачите на нашому сайті.