Прийняти рішення про усиновлення дитини, безумовно, непросто. Але коли рішення прийнято і ви задумалися над питанням «куди звернутися, з чого почати», допомога нашого юриста по сімейних справах буде вам вкрай необхідною. Деяким майбутнім батькам доцільно почати процес усиновлення не з збору документів, а з візиту до психолога. Усиновлення дітей Львів (удочеріння) – справа нелегка – воно під силу лише тим, хто добре обізнаний з даного питання.

Якщо у вас виникли питання щодо опіки та піклування над дитиною у Львові, юрист з усиновлення дітей надасть кваліфіковану юридичну допомогу. Професійні адвокати нашої компанії надають повний перелік послуг з усиновлення, в тому числі грамотні консультації та представництво інтересів в суді. Юристами компанії “Сслав” надається висококваліфікована юридична допомога в усиновленні на кожному етапі оформлення піклування.

Згідно з діючими законами усиновленню підлягають діти, які не досягли повноліття, якщо це не суперечить їх інтересам. При розгляді заяв органи опіки враховують ймовірність забезпечення повноцінного дитячого розвитку:

  • фізичного
  • психологічного
  • морально-етичного

Усиновлення можуть підлягати діти, батьки яких померли, пропали безвісти, позбулися батьківських прав, стали недієздатними.

Наймаючи юриста нашої компанії ви отримаєте грамотну консультацію, необхідні в цій ситуації знання і професійну підтримку в усиновленні дитини. Залучаючи до справи кваліфікованого фахівця, ви можете не сумніватися в тому, що воно вирішиться в позитивному ключі.

Після обговорення і узгодження всіх моментів юрист з усиновлення складе договір про супровід справи протягом усього часу, до визнання вас опікунами дитини. При цьому ви повинні враховувати те, що фахівець допоможе тільки в правовому питанні, але за законом не зможе виступати посередником. Тому ваша участь у справі просто є необхідною, адже кандидати на опікунство зобов’язані:

  • зустрітися з дитиною і спробувати налагодити з ним довірчі відносини
  • підтвердити письмово, що ви ознайомилися з висновком про стан здоров’я дитини
  • спільно з юристом вивчити підготовлену для судового засідання документацію
  • особисто бути присутнім на засіданні про опікунство над дитиною

Кваліфіковані юристи отримають і передадуть вам інформацію про наявність у дитини родичів і про інші обставини, щоб в подальшому уникнути спірних моментів.