надання права на шлюб;

розірвання шлюбу;

поділ майна подружжя;

стягнення аліментів;

– встановлення батьківства (материнства);

визначення місця проживання дітей;

вивіз дітей за кордон;

позбавлення батьківських прав;

усиновлення.

 

Юрист по сімейних спорах

За статистикою половина шлюбів закінчується розлученням і практично всі вони ведуть до розподілу майна, виплат аліментів, визначення місця проживання дитини та годин побачень з нею тощо.

Чим юристи компанії «SSLaw» будуть корисні для Вас:

Ми можемо допомогти вам оперативно і грамотно скласти позов до суду, зібрати і підготувати доказову базу, щоб суд прийняв рішення на вашу користь.

Ось як відбувається процес роботи у сімейних справах:

Консультація по сімейних спорах, ознайомлення з документами;

Вироблення юридичної стратегії і способів ефективного захисту інтересів нашого клієнта;

Складання претензій, позовів, інших процесуальних документів, а також їх подача до відповідних органів, у т. ч. до суду першої, апеляційної та касаційної інстанцій;

При необхідності – збір додаткової доказової бази;

Представництво довірителя в судах.

Таким чином, вам навіть не потрібно буде брати участь в суді на засіданнях. Ми все зробимо за вас.

Сімейні суперечки? Зверніться до юриста!

У такі моменти не потрібно піддаватися емоціям і впадати у стан гніву. Треба просто звернутися до професіонала – юриста по сімейних справах.

Консультація сімейного юриста необхідна при розлученні подружжя, поділі майна, стягненні або оспорюванні суми аліментів тощо. Правильно складена позовна заява професіоналом своєї справи допоможе вам у майбутньому зберегти свій дорогоцінний час і нерви.

При появі будь-якої подібної проблеми, юрист з питань сімейного права вирішує ваші завдання у найкоротші терміни та економить ваше особисте життя.

Консультація адвоката у сімейних справах вважається першочерговим питанням при виникненні сімейних спорів, адже у нього величезний досвід в таких справах, і він може грамотно вирішити це питання на вашу користь.

Юрист у сімейних справах

Юрист у сімейних справах допоможе вирішити безліч важливих і невід’ємних, для вирішення конфлікту, питань. Найпопулярнішими є питання, пов’язані з розлученням подружжя в судовому порядку, визначенням правильної суми аліментів, виселенням мешканців з житлових приміщень, покаранням боржників за невиплати аліментів та інші види ухилення від виконання батьківських обов’язків, суперечки про поділ квартири або машини і навіть позбавлення батьківських прав!

Наші юристи – відмінні психологи, які добре розбираються у людях і вирішують сімейні проблеми без доведення до судових розглядів, адже найуспішніша війна – війна, яка не відбулася, тому не рідко подружжю вдається прийти до мирової угоди.

Саме тому, за підтримки сімейного юриста, шанси примирити сімейні пари зростають вдвічі.

У наших юристів дуже великий досвід у сімейних справах і вони дуже добре розбираються в людях і розуміють практично відразу хто правий і хто винен в загальній історії.

Пам’ятайте!

Чим раніше ви звернетеся до юриста з вирішення сімейних питань, тим вищі ваші шанси виграти справу. Навіть якщо будуть зустрічатися дуже складні питання, краще вирішити їх з відповідним фахівцем раніше, ніж коли вирішувати їх вам буде вже пізно.