надання права на шлюб;

розірвання шлюбу;

поділ майна подружжя;

стягнення аліментів;

– встановлення батьківства (материнства);

визначення місця проживання дітей;

вивіз дітей за кордон;

позбавлення батьківських прав;

усиновлення.

Юрист по сімейних спорах

За статистикою половина шлюбів закінчуються розлученням і практично всі вони ведуть до розподілу майна та аліментами , що призводить людей до стану досягнення мети будь-якою ціною – це відноситься зокрема до думок залишити дитину або дітей на своєму боці при розлученні.

Чим юристи компанії «Сслав» будуть корисні для вас:

Ми можемо допомогти вам оперативно і грамотно скласти позов до суду, зібрати і підготувати доказову базу, щоб суд прийняв рішення на вашу користь.

Ось як відбувається процес роботи по сімейних спорах:

Консультація по сімейних спорах, ознайомлення з документами;

Вироблення юридичної стратегії і способів ефективного захисту інтересів нашого клієнта;

Складання претензій, позовів, інших процесуальних документів, а також їх подача до відповідних органів, в тому числі в суд і апеляційні інстанції;

При необхідності – збір додаткової доказової бази;

Представництво довірителя в судах.

Таким чином, вам навіть не потрібно буде брати участь в суді на засіданнях. Ми все зробимо за вас.

Сімейні суперечки ? Зверніться до юриста!

У такі моменти не потрібно піддаватися емоціям і впадати в стан гніву. Потрібно просто звернутися до професіонала – юриста по сімейних справах.

Консультація сімейного юриста необхідна при розлученні подружжя, поділі майна, стягнення або оспорювання суми аліментів тощо .Правильно складена позовна заява професіоналом своєї справи допоможе вам в майбутньому зберегти свій дорогоцінний час і нерви.

При появі будь-якої подібної проблеми, юрист з питань сімейного права вирішує  ваші завдання в найкоротші терміни і приносить чималу користь у ваше особисте життя.

Консультація адвоката по сімейних справах вважається первинним питанням при виникненні сімейних спорів, адже у нього величезний досвід в таких справах, і він може грамотно вирішити це питання на вашу користь.

Юрист по сімейним справам

Юрист по сімейним справам допоможе вирішити безліч важливих і невід’ємних, для вирішення конфлікту, питань. Найпопулярніші питання пов’язані з розлученням подружжя в судовому порядку, установка правильної суми аліментів, виселенням мешканців з житлових приміщень, покарання боржників по сімейних судових розглядів і виплат, суперечки про поділ квартири або машини і навіть позбавлення прав на опікунство!

Більшість юристів відмінні психологи, які добре розбираються і вирішують сімейні проблеми без доведення до судових розглядів, так як найуспішніша війна – війна, яка не відбулася, тому не рідко подружжю вдається прийти до мирної угоди.

Саме тому, за підтримки сімейного юриста, шанси примирити сімейні пари зростає вдвічі більше.

У юристів дуже великий досвід за спиною в сімейних розглядах і вони дуже добре розбираються в людях і розуміють практично відразу хто правий і хто винен в загальній історії.

Пам’ятайте!

Чим раніше ви звернетеся до юриста по вирішенню питань, тим вищі ваші шанси підготувати будь-яку справу в виграшну для вас сторону. Навіть якщо будуть зустрічатися дуже складні питання, краще вирішити їх з фахівцем раніше того часу, коли вирішувати їх вам буде вже пізно.