Успіх складної операції – це завжди багатогодинна копітка робота цілої команди, яка включає детальний аналіз і вивчення всіх можливих ризиків і нюансів, настання яких небажано, однак можливо при допущенні найменшої помилки. Як правило предметом значного правочину є нерухомість або інші активи мають значну вартість і значимість для сторін, тому так важливо максимально убезпечити наших клієнтів від всіх супутніх ризиків, включаючи визнання угоди недійсною.

При плануванні операції особливу увагу необхідно приділити підготовчому етапу так як помилки, вчинені на цьому етапі, можуть мати негативні наслідки для всієї угоди. Даний етап включає в себе переговори з контрагентом, складання проектів договорів, його узгодження з усіма зацікавленими сторонами, отримання схвалення на проведення угоди від загальних зборів учасників товариств і антимонопольних органів. Поширеною помилкою на даному етапі є недотримання процедури узгодження угоди. Господарські товариства укладаючи великі угоди з порушенням порядку їх схвалення, піддаються ризику заперечування. Тому на підготовчому етапі важливо враховувати організаційно-правову форму контрагента і порядок схвалення великих угод, передбачений установчими документами.

Після завершення всіх підготовчих процедур настає найвідповідальніший етап – проведення самої угоди. Як довго він триватиме залежить не тільки від складності та кількості сторін, але і від її правильної організації. Наприклад, при укладанні угоди може бути необхідне підписання договору у нотаріуса, відвідування банку для проведення безготівкових розрахунків та державна реєстрація скоєних змін. Не завжди всі перераховані дії можна здійснити в один день. Однак затягування цього процесу на декілька днів, небажано, оскільки несе додаткові ризики, наприклад, для покупця, який здійснив грошовий переказ, але не зареєстрував своє право власності.

Фахівці компанії “Sslaw” завдяки багаторічному досвіду супроводу великих угод виробили максимально ефективні способи їх структурування, що дозволяє провести навіть найскладнішу транснаціональну операцію в максимально стислі терміни – як правило за один день. При необхідності одночасного супроводу угоди в декількох місцях наші фахівці завчасно організовують все таким чином, що Ви витратите мінімум свого часу для досягнення бажаного результату – угода в один день. Ці та інші особливості нашої діяльності дозволяють компанії “Sslaw” бути бездоганним партнером в процесі супроводження великих угод будь-якої складності.

Наша команда докладе максимум зусиль, для того щоб зробити наше співробітництво приємним, плідним і оперативним.