Податкова перевірка є неприємною для будь-якої організації, оскільки який би не був платник податків сумлінним, статистика показує, що результат перевірок майже завжди один і той же донарахування податків, пені та накладення податкового штрафу.
Однією з форм податкового контролю, здійснюваного державою, проведення податкових перевірок. Суперечливе і заплутане податкове законодавство України створює сприятливі умови для різних зловживань з боку податкових органів, повноваження яких при проведенні перевірок були істотно розширені новим Податковим кодексом України. Тепер, посадові особи податкових органів можуть проводити камеральні, документальні (планові і позапланові; виїзні і не виїзні) та фактичні податкові перевірки.
Самостійно підготуватися до податкової перевірки, вивчити за короткий термін податкове право і окремі нюанси податкового законодавства досить складно. Щоб грамотно захистити свої права і відчувати себе впевнено в процесі перевірки, варто довіритися фахівцям з великим досвідом супроводу податкових перевірок.
Комплекс заходів, що вживаються підприємством при проведенні податкових перевірок, складається з підготовки підприємства до перевірки та оскарження податкових повідомлень-рішень, прийнятих за її результатами. При цьому вирішальну роль в успішному проходженні податкової перевірки грає грамотна і своєчасна підготовка до її проведення. Необхідно, щоб бухгалтерський і податковий облік, а також звітність, були в порядку, а представники підприємства добре знали свої права. Тому, правильним залучення юристів саме на етапі підготовки до перевірки, не чекаючи виникнення її негативних наслідків.

Ми надаємо комплекс послуг із супроводу податкових перевірок:

Юридичні консультації щодо процедури проведення податкових перевірок;
інструктаж співробітників підприємства про правильні дії при проведенні податкових перевірок;
аналіз законності, правомірності і обгрунтованості вимог про надання документів, що стосуються господарської діяльності підприємства з боку податкових органів;
взаємодія зі співробітниками податкової служби, які проводять податкову перевірку для оперативного вирішення проблемних ситуацій;
аналіз порушень, виявлених в ході проведення податкової перевірки, підготовка заперечень на акт податкової перевірки;
досудове оскарження результатів податкової перевірки;
судове оскарження протиправних дій податкових органів та результатів податкової перевірки.