У кожного з нас в певний момент часу виникає необхідність в юридичних послугах. При цьому хочеться, щоб послуги, які надають юристи були адекватними, знали свою справу, володіли потрібним досвідом і знаннями, були зразком клієнтоорієнтованості і при цьому недорогі. Як правило, є думка, що дешеві послуги в апріорі неякісні, а дорогі хоч може і висококласні, але ж не завжди такі потрібні в кожній винекненій справі. Тому підходить варіант середній. Не сильно дешевий, але і не дорогий.
Як крім ціни вибирати юриста незрозуміло. Тому підійде варіант “запитай знайомих” (він же сарафанне радіо), подивитися хто і з ким працював раніше, подивитися хто знаходиться поруч. Потім можна подивитися на досвід, знання, практику (завжди хочеться максимально велику кількість відповідного досвіду). Потім можна звернути увагу на рекомендації інших клієнтів, публікації в профільних виданнях, виступи на конференціях, наявність команди юристів.
Супровід податкових перевірок Львів дозволить отримати захист від недобросовісних дій податківців. У разі необхідності податкові юристи надають консультаційні послуги з вироблення безпрограшної і ретельно вивіреної лінії захисту в суді, як в разі розгляду арбітражних позовів до компанії, так і в інших випадках необґрунтованих судових претензій з боку фіскальних і державних організацій.
Наші фахівці з оподаткування та податкові юристи готові:
взяти на себе спілкування з податковими органами від імені Вашої компанії
допомогти Вашій компанії в написанні заперечень на результати податкової перевірки.
Супроводжувати хід проведених податковою інспекцією перевірок і оперативно реагувати на зміни дій податкових інспекторів в ході збору доказової бази
допомогти знизити штрафні санкції за результатами податкової перевірки
відстояти позицію Вашої компанії в суді
Компанія “Сслав” підтверджує свою готовність і здатність надати клієнтам запитувану юридичну допомогу, так само як і наявність фахівців, що володіють релевантним досвідом і необхідною кваліфікацією при наданні юридичних послуг з питань, що стосуються супроводу податкових перевірок.