Розбіжності між працівником і роботодавцем – не рідкість. На жаль, порушення трудових прав і трудової дисципліни – це звичайна справа, але це не означає, що працівник або роботодавець повинні з цим миритися. Бувають дрібні конфлікти, які легко вирішити в робочому процесі, інша справа – коли працівникові систематично затримують зарплату, відмовляють в положеннях виплати, надання відпустки, або ж стягнення заробітньої плати за час вимушеного прогулу,  з іншого боку, регулярне невиконання працівниками трудових обов’язків завдає майнову і репутаційну шкоду роботодавцю. У такій ситуації не обійтися без юридичної консультації і допомоги юриста.

Вас цікавить питання, пов’язане з вимушеним прогулом? Зателефонувавши у нашу компанію ви завжди зможете отримати відповідь. Кращі фахівці в цій сфері в вашому розпорядженні. Юристи проаналізують ваші питання і з урахуванням всіх тонкощів і деталей ситуації дадуть вам поради та рекомендації простою і зрозумілою мовою.

Необхідно знати, що при вирішенні таких спорів роботодавця можна притягнути крім цивільної відповідальності ще і до кримінальної. Рішення таких суперечок захоплює цивільне, карне і адміністративне галузі права.