Як потерпілій стороні отримати страхове відшкодування при дорожньо транспортному випадку?

У нашій країні  щодня відбувається велика кількість дорожніх пригод. Досить часто через початкові невірні  дії учасників дорожнього рух надалі виникають проблеми зі страховими виплатами. Наш адвокат по ДТП ознайомить Вас з основними діями, Які повинні виповнити для подальшого успішного отримання страхового відшкодування від страхової компанії.

Дана юридична консультація буде свого роду Інструкцією для водіїв транспортного засобу.

Ітак, водій транспортного засобу, причетного до ДТП, згідно діючого законодавства зобовязаний:

  • прийняти міри для запобігання чи зменшення подальшого ущербу;
  • проінформувати інших осіб , причетних до цієї події, про свої анкетні дані, місце проживання, про назву та місцезнаходження свого стаховика, предявити відомості про відповідні страхові поліси;
  • не пізніше 3 робочих днів з дня ДТП, необхідно письмово повідомити про ДТП страхову компанію водія-винуватця;
  • протягом 30 робочих днів з моменту повідомлення страхової компанії про ДТП, в цю ж страхову компанію необхідно також подати заяву про страхове відшкодування.
  • Протягом 15 днів з дня узгодження страховиком розміру страхового ущербу з особою, яка має право на отримання даного відшкодування, но не пізніше ніж через 90 днів з дня отримання заяви про страхове відшкодування, у випадку призначення страхової компанії вимог заявника, він зобов’язаний прийняти рішення про здійснення відшкодування і виплатити його.

При необхідності, компанія «SSLAW» завжди рада надати кваліфіковану юридичну допомогу з питань зв’язаними з виплатами страхового ущербу при ДТП, а також при інших страхових випадках.