Вибір адвоката – завдання не з легких. Із сотень фахівців, які називають себе адвокатами, необхідно вибрати одного, свого, якому можна повністю довіритися, який зможе грамотно і в найкоротші терміни надати Вам юридичну допомогу.

Сьогодні ніхто не застрахований від ситуацій, в яких може знадобитися термінова юридична підтримка і на пошуки фахівця потрібного профілю може бути зовсім мало часу. При цьому немає стовідсоткової гарантії, що знайдений захисник виявиться досить грамотним і зможе за малий проміжок часу Вам допомогти.

Ми постараємося максимально короткий термін  допомогти вам у Складенні усіх відів адміністратівної документації: позови, заяви, заперечення, клопотання, Скарга, претензії та ін. підберемо для Вас досвідченого практикуючого адвоката.

Основна наша мета – це надання професійної, висококваліфікованої юридичної допомоги клієнтам.

У роботі ми керуємося такими принципами, як професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного клієнта, сувора конфіденційність.

Не затягуйте з зверненням до професійного юриста! Не втрачайте даремно дорогоцінний час! Чим раніше Ви звернетеся до адвоката, тим більше шансів для Вас отримати бажаний результат.

Наші адвокати не тільки дадуть Вам професійну консультацію, а й нададуть підтримку в непросту хвилину, заощадять Ваші нерви і гроші. Наші фахівці надають кваліфіковану допомогу на найвищому рівні.

Складання заяв, скарг, претензій, клопотань та інших документів правового характеру

Для вирішення правових питань та реалізації Ваших прав потрібно подавати заяву до відповідних органів (органи опіки та піклування, житлові органи, надання інформації тощо). Якщо заява буде складено неправильно, Вам можуть відмовити або його доведеться подавати заново, втрачаючи час.

Наш фахівець допоможе Вам грамотно скласти всі необхідні заяви до відповідних інстанцій.

Якщо були порушені Ваші права, адвокат допоможе Вам скласти скаргу на дії порушника. Наприклад, скарги на неправомірні дії посадової особи (органу державної влади), на дії осіб, що порушують Ваші права (споживачів, вкладників, пайовиків і т.д.).

Вимога про претензії порядку встановлено законом – наприклад, якщо в договорі передбачено, що сторона зобов’язана вислати претензію іншій стороні або врегулювати спір листуванням або переговорами – наявність претензії обов’язково.

Клопотання складаються для судового процесу, для судових приставів. Буває, що і для інших органів, але набагато рідше.

Клопотання до суду бувають різними: про призначення судових експертиз, про забезпечення позову (арешт майна відповідача), про витребування доказів (якщо сам позивач не зміг отримати документи), про звернення до негайного виконання, про призначення судової експертизи, про відстрочку сплати держмита, про залучення свідків, співвідповідачів, третіх осіб і т.д.

Якщо Ви збираєтеся укласти угоду з будь-ким, Вам необхідно подбати про її правильному оформленні у вигляді офіційного договору. Інакше Ви ризикуєте залишитися без юридичного захисту Ваших інтересів.

Якщо Ви даєте чи берете в борг грошові кошти, адвокат складе для Вас Договір позики і Розписку в отриманні грошових коштів, який має юридичну силу. При цьому не потрібно буде його нотаріальне завірення.

Якщо Ви купуєте або продаєте автомобіль, адвокат оформить Договір купівлі-продажу транспортного засобу в письмовій формі, що не вимагає участі автомагазину, виписки довідки-рахунки і нотаріального засвідчення.

Особливо необхідна допомога адвоката при продажі, купівлі або даруванні квартири. Договір купівлі-продажу або дарування квартири, який пройде державну реєстрацію у Федеральній реєстраційній службі, розробить для Вас наш адвокат. Завіряти його у нотаріуса не потрібно, що істотно заощадить Ваші кошти.

Позовна заява (позов) – документ, з якого починається судовий розгляд. Якщо перед Вами стоїть проблема, яка в добровільному порядку не може бути вирішена – прийшов час для складання та подання позову.

При складанні позовної заяви наш адвокат врахує всі обставини, що мають значення для Вашої справи, вкаже їх в позові, розрахує держмито, допоможе підготувати повний комплект документів для направлення позову.

Позови подаються в суди: арбітражний (з економічним суперечкам, що виникли між підприємствами і підприємцями), суд загальної юрисдикції (районні суди або мирові судді), суперечки між громадянами.

Успіх у вирішенні будь-яких суперечок і конфліктів, в тому числі регульованих в судовому порядку, в першу чергу залежить від професіоналізму юриста.

Хороший адвокат – гарантія Вашої перемоги!