РЕЄСТРАЦІЯ ТОРГОВОЇ МАРКИ – ЯК ПОЧАТИ ПРОЦЕДУРУ?

Все дуже просто! Адже реєстрація торгової марки і отримання Свідоцтва з нами проходять ЛЕГКО! Ми вже зареєстрували багато Знаків для наших Клієнтів! І для Вас – теж зареєструємо!
Для того, щоб почати процедуру реєстрації, Вам, треба зробити ТРИ простих кроки:
Крок 1. Повідомте нам дані про себе і про Знак. Для цього:
•  Зателефонуйте нам!
• Чи напишіть нам на e-mail sslaw@ukr.net лист може бути простого змісту. Наприклад: Потрібна прискорена (або стандартна) реєстрація торгової марки для отримання домену UA на фізичну (або – юридичну) особу…
Звичайно ж, вкажіть, будь ласка, контактну особу і способи зв’язку з Вами.
• Або зателефонуйте нам  (067) 938 0 165,  (098) 500 70 64
Важливо. Щоб найкращим чином виконати завдання, нам важливо розуміти Вашу основну мету, тобто – бізнес-завдання. Приклад бізнес-завдання: а) Вам потрібні права на це позначення. Або, наприклад, б) Вам потрібна термінова реєстрація торгової марки Львів. Будь ласка, чим точніше Ви нам поставите бізнес-завдання – тим точніше і правильніше ми його виконаємо!
Особливі завдання. Звичайно, є особливі випадки, що виходять за рамки звичайних ситуацій. Ви завжди можете звернутися до найбільш досвідчених  співробітників нашої компанії які завжди готові дати Вам консультацію. 

 

ЯК ПРОХОДИТЬ РОБОТА ПО РЕЄСТРАЦІЇ ВАШОЇ ТОРГОВОЇ МАРКИ

Отримавши Ваш лист про те, що Вам потрібна реєстрація Знака (бренду, слова, логотипу), ми у відповідь запропонуємо вам консультацію нашого юриста для обговорення деталей. Відразу обмовимося, що реєстрація торгової марки, товарного Знака, торгового Знака, товарної марки, торгової марки і торговельної марки – це все одне і те ж.
Ви заповнюєте Анкету, особливо уважно – всі дані про саму ТМ і Заявника. Дуже також важливі – вид торговельної марки (словесна чи комбінована), чи буде у неї колір, а також – який термін реєстрації Ви вибираєте. Також в Анкеті вказуються всі ті товари і послуги, для яких буде проведена реєстрація. Дані про самому Заявника Ви вказуєте строго по паспорту (якщо Заявник фізособа), або по Свідоцтва про державну реєстрацію підприємства (якщо Заявник юрособа).

Далі ми Вам підбираємо і пропонуємо Вам ті класи, за якими Ваша Заявка буде подаватися в Укрпатент. Ми запропонуємо Вам всі ті класи, які будуть відповідати товарам і послугам, зазначеним Вами в Анкеті. Ви маєте право відмовитися від якихось класів, які ми запропонуємо. Або додати якісь класи, які вважаєте необхідними. Права на Вашу торгову марку діють саме щодо конкретних товарів і тієї чи іншої послуги в конкретно зазначених класах.
Цікавить детальніше? Телефонуйте за телефонами вказаними в контактах для консультації з Юристом та реєстрації торгової марки.