Юридичні послуги з податкових спорів. Юрист по податках

Юридична компанія «ССЛАВ» надає юридичні послуги з супроводу суперечок в адміністративних судах. Податкове право – як одна з основних практик нашої компанії, невід’ємно пов’язана з судовим захистом інтересів наших Клієнтів. Податкові спори – одна з найбільш поширених категорій адміністративних спорів, з якими стикаються юристи нашої компанії.

Юрист з податкових спорів, досконально володіє як податковим, так і процесуальним законодавством зможе надати надійну підтримку в будь якій програшній справі. Безумовно, найкращим варіантом для успішного завершення процесу є ситуація, в якій Клієнт звертається за допомогою ще перед майбутньою податковою перевіркою. У таких випадках часто вдається усунути ряд існуючих порушень і уникнути залучення до фінансової та адміністративної відповідальності, а в багатьох випадках вдається навіть запобігти саме проведення перевірки.

При цьому наша компанія готова надати повний супровід податкових спорів на будь-якому етапі їх розвитку. Так, після ознайомлення з актом перевірки юрист з податкових спорів запропонує Клієнту найбільш оптимальний варіант захисту – судове або адміністративне оскарження податкових зобов’язань. Крім того, юристи нашої компанії зможуть підготувати аргументовані заперечення на акт податкової перевірки.

Представництво в суді по податкових спорів. Юрист з податкових спорів

Представництво в суді по податкових спорів можливо як в рамках комплексного супроводу спору з податковою, так і як окрема послуга, в тому числі за позовом, підготовленому Клієнтом самостійно. При цьому, природно більш дієвим є супровід податкових спорів «під ключ», при мінімальному залученні Клієнта в процес.

SSLAW надає юридичні послуги в податкових спорах як юридичним особам, так і фізичним. Незважаючи на те, що фізичні особи виявляються рідше залученими в судові суперечки з податковою, така практика також має місце. Зокрема, це пов’язано зі сплатою ПДФО (податку на доходи фізичних осіб), земельного податку, податку на нерухоме майно.

Незважаючи на те, що кожен випадок індивідуальний, в кожному з них спір з податковою буде успішним тільки в разі кваліфікованого юридичного супроводу, який може надати юрист з податкових справ. У найбільш складних категоріях справ, коли спір може перейти в кримінальну площину, що загрожує для керівників підприємства та фізичних осіб-підприємців притягненням до кримінальної відповідальності, юридичний супровід надає адвокат з податкових спорів Львів.

Врегулювання податкових спорів у судовому порядку

Оскарження податкового повідомлення в судовому порядку є найбільш дієвим способом захисту порушених прав платників податків. Спори з податковою відносяться до юрисдикції адміністративних судів та розглядаються, відповідно, в рамках адміністративного судочинства. Важливим моментом в такому випадку є презумпція невинності платника податків, а обов’язок доведення тих чи інших порушень покладається на органи фіскальної служби.

Судовий порядок вирішення податкових спорів можливий і в тому випадку, коли платник податків вже зробив спробу оскаржити рішення податкової в адміністративному порядку. Однак, в такому випадку термін оскарження податкового повідомлення-рішення скорочується до одного місяця з моменту завершення процедури адміністративного оскарження. В інших випадках, термін для оскарження рішень податкової, встановлений Податковим кодексом України, становить 3 роки.

При зверненні платника податків до суду з позовом про визнання недійсним рішення контролюючого органу грошове зобов’язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили.

Врегулювання податкових спорів у судовому порядку вимагає формування правильної правової позиції, підкріпленої відповідними доказами. Юридично грамотно складена позовна заява є основою виграної справи, однак не варто недооцінювати значущість безпосередньо участі в судовому процесі. Представництво інтересів в суді по податковій суперечці висококваліфікованим юристом часом дозволяє переломити хід справи і навіть в самих, на перший погляд, програшних справах, значно зменшити розмір нарахованих податків і штрафних санкцій.

Таким чином, незважаючи на те, який порядок оскарження рішень податкових органів вибирає Клієнт – адміністративний або судовий, він буде максимально ефективним тільки в разі якщо до справи буде залучений юрист з податкових спорів Львів.