Сьогодні Автоюрист Львів став невід’ємним учасником дорожнього руху, нарівні з водіями, пішоходами. До цього вузького спеціаліста звертаються в складній ситуації ПДР або ДТП в незалежності від правової ролі, в якій опинилася людина на дорозі. Винуватець він або потерпілий, консультація і професійна допомога юриста, який спеціалізується на захисті прав автомобілістів, потрібна завжди.

Послуги автоюриста при порушення ПДР та при ДТП

Як і в будь-якому великому місті, у Львові дорожньо-транспортні пригоди не рідкість. Навіть якщо ситуація здається типовою і зрозумілою, грамотний Авто юрист Львів завжди зможе допомогти вийти з неї з найменшими втратами.

Авто юрист у Львові надає наступну допомогу:

  • відшкодування моральних і матеріальних збитків, отриманих в результаті ПДР;
  • оспорювання, визнання незаконними штрафів (адміністративних стягнень);
  • оскарження судових постанов;
  • захист інтересів і прав потерпілих при дорожньо-транспортних пригодах по їх позовними заявами;
  • представлення в судових справах проти страхових компаній;
  • представництво в судах проти винуватця ДТП;
  • послуги експерта при ПДР;
  • відшкодування збитків при пошкодженні автомобіля з вини його виробника;
  • інші супровідні послуги при ДТП , ПДР та інших ситуаціях, пов’язаних з експлуатацією транспортного засобу.

Наші Автоюристи мають не тільки вузьку спеціалізацію, всі необхідні знання, а й величезний практичний досвід. Щодня працюючи з автомобілістами, стикаючись з різними ситуаціями на дорозі, наші юристи по ПДР можуть швидко, реально і грамотно з точки закону оцінити ситуацію. Консультація Автоюрист може допомогти навіть у безвихідній ситуації, якщо правильно вибрати фахівця.

Допомога юриста при ДТП при поверненні водійських прав

Повернення водійських прав з допомогою юриста

Позбавлення водія посвідчення, що дає право на керування транспортним засобом – це один з видів адміністративного покарання. Воно застосовується при особливо тяжких порушеннях правил дорожнього руху і створення небезпечних ситуацій.

Водій зобов’язаний знати, що позбавити його прав можна тільки за судовим рішенням. Працівник правоохоронних органів має право тільки вилучити посвідчення і видати тимчасове. Від того, як буде складено протокол на місці затримання, як подасть працівник ДАІ матеріали в суд і в якому вигляді їх трактує, залежить рішення суду.

Юрист по ПДР зможе простежити, щоб все було правильно оформлено і подано вже на місці події. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на справедливе рішення і виключити зловживання службовому становищем з боку працівника правоохоронних органів.

Внесіть телефон нашої компанії в список контактів свого мобільного телефону, і можете бути впевнені, що ви захищені юридично на дорозі.