Надамо фахову правову допомогу з різних юридичних питань.

        Серед наших послуг:

  •    юридичні консультації;
  •    складення юридичних документів;
  •    представництво у судах та інших державних органах;
  •    абонентське юридичне обслуговування.

         Детальний перелік послуг розміщений на головній сторінці сайту у вертикальному меню.

Незважаючи на затребуваність юридичних послуг, деякі люди все ж вважають за краще справлятися своїми силами, що часто призводить до погіршення ситуації. Особливо це стосується судових процесів. Невміння розробляти стратегію поведінки під час процесу може привести до краху, хоча своєчасне звернення до юридичної служби дало б справі інший хід, на вашу користь.

    Не варто боятися зайвий раз звернутися за консультацією до адвоката. До того ж, у багатьох фірмах вона безкоштовна. А ось запущена проблема вимагає більш ретельної і трудомісткої роботи, отже, і вартість юридичної допомоги збільшується. Краще звернутися до адвоката на початковій стадії вашої проблеми, це дозволить не тільки заощадити гроші і час, а й гарантувати позитивний результат справи. Але і в запущених випадках не опускайте руки. Адвокат володіє всім комплексом знань з правових питань, стежить за змінами в законодавстві, має досить професіоналізму, щоб оцінити вашу проблему і знайти шляхи її вирішення.

     Якщо по відношенню до Вас порушено кримінальну справу, подано цивільний позов або належить арбітражний суд, наша компанія готова вам допомогти.

    Наш досвід роботи в органах внутрішніх справ дозволить не упустити жодної деталі кримінальної справи і ефективно вибудувати захист на попередньому слідстві і в ході розглянутих справ в суді.

     гарантуємо:

– відстоювання інтересів Довірителя як своїх

– уважне вивчення матеріалів справи і ретельну підготовку

– чуйне ставлення до наших довірених клієнтів

– конфіденційність інформації