Адвокат з поновлення на роботі

Якщо Ви працюєте без оформленого трудового договору, цілком ймовірно, що Ви можете бути звільнені без жодних гарантій і компенсацій.

Якщо трудовий договір не був оформлений належним чином, однак працівник приступив до роботи з відома або за дорученням роботодавця або його уповноваженого представника, то трудовий договір вважається укладеним і роботодавець або його уповноважений представник зобов’язаний не пізніше трьох робочих днів з дня фактичного допущення до роботи оформити трудовий договір у письмовій формі.

Відстояти свої інтереси і отримати належні виплати і компенсації без участі грамотного фахівця вельми проблематично, оскільки в переважній більшості випадків роботодавець всіляко прагне ухилитися від відповідальності.

Саме адвокат з трудових справ допоможе Вам встановити і довести фактичний допуск до роботи, захистити Ваші права та поновлення на роботі Львів.

Шанси працівника по відновленню порушених прав в судовому порядку досить високі. Однак, тут необхідно скористатися допомогою фахівця, оскільки в трудовому праві існує безліч нюансів. Саме грамотна подача інформації в судовому процесі, формулювання позовних вимог, збір і надання письмових доказів і документів, збільшують Ваші шанси на успіх.

У нашу адвокатську контору звертаються з різними питаннями трудового права, ми надає юридичну консультацію з будь-якого питання, пов’язаного з трудовими відносинами: зі стягненням заробітної плати, з поновлення на роботі, з визначенням стажу роботи, з оскарженням звільнення, з оскарженням причини звільнення і т .п. На будь-яке питання ми можемо відповісти, тому що ми адвокати / юристи і любимо свою роботу.

Ми надаємо первинну юридичну консультацію з питань трудових відносин, але в більшості випадків необхідно досліджувати документи, щоб допомогти, тому ми запрошуємо до нас на консультації. Вартість консультацій не може бути для всіх однакова, тому що питання у всіх різні.