юридичні консультації з питань податкової звітності;

судове та адміністративне оскарження податкових повідомлень-рішень;

представництво платника податків у відносинах з органами ДФС та суді;

– стягнення бюджетного відшкодування ПДВ;

– оскарження рішення про адміністративний арешт майна платника податків;

– оскарження постанов митних органів в адміністративному та судовому порядку;

– оспорювання накладених фінансових санкцій;

супроводження податкових перевірок.

Юрист податкове право

Заборгованість по податках може виникнути у кожного. Податкова консультація сьогодні справою необхідною. Перевірка податків стала невід’ємною частиною життя всіх тих, у кого свій бізнес.
Що з себе являє податок і які послуги для бізнесу може надати консультацію щодо них?
Він являє собою платіж, який індивідуальним і примусовим. Він стягується для того, щоб відбувалося забезпечення діяльності держави.
Всі процедури по стягуванні податків регулюються податковими органами, а вся сукупність принципів і методів податковою системою.
Кожна людина, яка стикається з цим складним процесом, перший час відчуває дискомфорт, оскільки не зовсім чітко розуміє і представляє всю роботу цієї структури.
Деякі розробляють цілу стратегію для невиплати податків, нерідко залазять в борги, в кінцевому результаті на них заводиться кримінальна справа.
Яких видів бувають податки?
Податки бувають як прямими, так і непрямі. Тобто саме ті податки, які стягуються з фінансових агентів за виробництво, прямими податками, а податки на товари та послуги, які складаються прямо в ціні, непрямими. До непрямих податків щодо податкового законодавства також відносяться податки на акцизи і додану вартість. До прямих податків відноситься також податок на дохід фізичних осіб або на прибуток.
Розрізняють ще два види податку: акордний і прибутковий податок. Перший не залежить від доходу суб’єкта господарювання, прибутковий же податок відсотком від цього доходу. Прогресивні податки збільшуються від рівня доходу при його збільшенні, регресивні зменшуються, а пропорційні не залежить від рівня доходу.
Як у всьому розібратися?
Всі подібні питання повинні бути детально розібрані і з’ясовані. Саме для того, щоб зрозуміти всю податкову систему і правила виплати, Вам необхідний особистий податковий консультант. Професіоналізм фахівця допоможе вам не просто не помилитися, але і повністю розібратися в ваших правах і обов’язках. Хороша підготовка вбереже вас і ваш бізнес від непотрібних боргів і штрафів.
Перевірка податків нерідко нічним кошмаром для підприємців не через самі виплати податків, а через її складної і заплутаної системи. Саме тому допомога кваліфікованого фахівця буде для вас доречна як ніколи.
податкова консультація Львів
Податкова консультація допоможе Вам визначити вашу проблему, провести консультацію і зрозуміти всі нюанси, які просто необхідні для виплат всіх видів податків.
При заборгованості може виникнути безліч юридичних питань, які слід вирішувати не просто з консультантом, а з податковим юристом.
Він підготує всю необхідну документацію, проведе збір документів і грошових виписок, при потребі, надасть необхідні докази і буде консультувати вас в будь-якому супутньому питанні. Також наші юристи будуть супроводжувати вас у суді і стануть захищати ваші права в суді, якщо справа дійде до юридичного втручання.
Ми тут для того, щоб допомогти вам і позбавити вас від головного болю. Наші юристи Львів нададуть вам кваліфіковану допомогу. Крім докладної консультації, ви отримаєте також юридичну допомогу, і все це за доступними цінами.
Наша мета допомогти вам не бояться, а знати власні права і обов’язки перед законом, не стикатися зі складнощами, які піднімають голову, коли справа стосується податків, і не бояться податкових перевірок.
До чого може привести заборгованість?
Заборгованість по податках може привести до юридичних проблем. А це, в свою чергу, призведе до великих витрат грошей і часу. Подібні справи займають багато часу і сил, відволікаючи від важливих справ. Податкова консультація Львів допоможе вам розібратися з усіма вашими проблемами і розробити правильну стратегію.

Професійна консультація по податках допоможе вам не тільки зрозуміти свою проблему і дізнатися як можна її не лише вирішити, але і зрозуміти які обмеження і позбавлення в разі, якщо у вас податкова заборгованість.
Наш консультант з податків надасть вам докладну інформацію про те, що таке податок, яких видів він буває, як працює податкове законодавство України, а також, що можна зробити для того, щоб захистити себе і свої права.
Ми допомагаємо Вам бути напоготові і не робити непотрібних боргів, не бояться таких перевірок і завжди мати чітке уявлення про ваші права та обов’язки перед державою. Наші ціни демократичні і лояльні, оскільки ми з розумінням ставимося до всіх наших клієнтів.
Звертайтеся до нас за якісною і доступною юридичною допомогою з податкових питань, за консультацією та допомогою з інших юридичних питань, які вас цікавлять. Ми тут, щоб допомогти вам прийняти правильне рішення і зробити якомога менше помилок, або й зовсім уникнути їх.
Ми допоможемо вам розібратися з усіма вашими питаннями по податковим структурам і зрозуміти, як можна організувати свій бізнес так, щоб мати хороший дохід і не втрачати багато грошей на податки, як бути чистим в очах податкової служби і перед державою, мати хороший бізнес і порядок в податкових виплатах.
Ми поруч з вами для того, щоб позбавити вас проблем. Довіртеся нашим фахівцям і ми надамо вам швидку і якісну допомогу. Ви назавжди забудете про страх перед податковими перевірками, неврахування і невиплатами.
Почнете розбиратися у всіх нюансах податкових виплат, будете почувати себе впевненіше при спілкуванні з людьми з податковоїі самі зможете контролювати підвищення і пониження вашого податку.
Звернувшись до нас, ви отримаєте не просто гарного фахівця, але і надійного консультанта, який буде віддано відстоювати ваші інтереси не просто надаючи вам консультацію з податків, а й захищаючи ваші права в вищих інстанціях.