Якщо Ви мимоволі стали жертвою нападу чи учасником бійки, внаслідок чого було завдано шкоди Вашому життю чи здоров’ю (наприклад, побої (синці), подряпини, переломи рук, ніг, ребер, носа, щелепи, струс мозку, ушкодження внутрішніх органів (нирок, печінки, підшлункової залози тощо), ножові поранення (порізи), травми від наїзду автомобіля, отруєння, ураження струмом, зґвалтування та інші насильницькі дії), терміново звертайтеся за консультацією до адвоката у м. Львів.

         Наш адвокат допоможе належним чином зафіксувати ушкодження Вашого здоров’я (а саме: зняти побої у травмпункті, отримати скерування на проходження судово-медичної експертизи для визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень), визнати Вас потерпілим у кримінальному провадженні, а також відшкодувати завдану Вам моральну та майнову шкоду (відшкодування витрат на лікування).

         Часто потерпілі у таких справах з різних причин (страх, недовіра до правоохоронців, незнання законів тощо) не звертаються у правоохоронні органи. Однак така позиція помилкова, адже чим більше часу проходить з моменту вчинення щодо Вас злочину, тим складніше далі його розслідувати та довести вину злочинця. Зокрема, якщо вчасно не звернутися у травмпункт для фіксації побоїв та тілесних ушкоджень, потім довести факт їх завдання практично неможливо. Тому, якщо Ви все ж стали жертвою насильницького злочину, радимо негайно звертатися за правовою допомогою до адвоката, який скоординує Ваші подальші дії та представить Ваші інтереси у відносинах з правоохоронними органами!

         Якщо ж трапилось непоправне – когось з Ваших родичів, друзів, знайомих було вбито, не гайте часу – зверніться до адвоката з метою встановлення причин смерті потерпілого та найшвидшого притягнення винного до кримінальної  відповідальності.

         Нерідко правоохоронні органи бездіють, затягують розслідування таких справ. Тоді Вам необхідно оскаржувати бездіяльність слідства у прокуратуру та до суду. Для цього Вам знадобиться допомога адвоката у м. Львів, який складе відповідні процесуальні документи (скарги, клопотання, заяви).

         Якщо ж Ви підозрюваний або обвинувачений у завданні комусь побоїв, тілесних ушкоджень чи вбивстві, наші адвокати забезпечать Вам надійний захист під час допиту, обрання запобіжного заходу, розгляду справи в суді.

         У таких справах у сторони захисту існує широке поле для «маневрів», наприклад, можливість перекваліфікації з умисного злочину на необережний, доведення стану необхідної оборони, примирення винного з потерпілим (що має наслідком закриття справи), звільнення від кримінальної відповідальності тощо.

Для консультації та виклику адвоката звертайтеся за тел:

0972482476

098 500 70 64

або пишіть на електронну пошту sslaw@ukr.net