У число послуг компанії «Сслав» входить оформлення прав на майно Львів (автомобіль, квартиру, нежитлове приміщення , тощо ) реєстрація прав, супровід угод, підготовку і перевірку необхідної документації, земельні спори і надання будь-якої юридичної підтримки з питань нерухомого майна. На відміну від ріелторських компаній, ми не шукаємо для клієнта відповідний об’єкт або покупця, щоб заробити на його якнайшвидшому продажі або покупці. Ми займаємося питаннями забезпечення повної правової захищеності і безпеки угод. Часто, в гонитві за швидким отриманням комісійних, фахівці з продажу нерухомості не звертають уваги на деталі, які згодом виявляються найважливішими у визнанні угоди законною. Те ж саме стосується і так званих угод через знайомих, адже нерідко навіть сам продавець може не знати про якісь юридичні нюанси, здатних визнати в майбутньому угоду незаконною.

Ми ж займаємося якраз тим, щоб всі питання були зняті, і угода пройшла чітко і грамотно, в повній відповідності з вимогами законодавства. Ми беремося як за комплексний супровід, від початку до кінця, так і проводимо разові консультації щодо спірних питань, допомагаємо виправити документи, оформити їх, правильно провести передреєстраційні заходи.

Оформити прав на майно (автомобіль, квартиру, нежитлове приміщення , тощо ) можна як на весь об’єкт, так і на його конкретну частину. Це залежить від того, яка частка об’єкта фігурує в угоді.

Для реєстрації та укладення угоди з квартирами, будинками, приміщеннями житлової та нежитлової нерухомості, гаражами, технікою і будівлями, згідно з вимогами законодавства необхідний пакет документів, в яких вказана площа приміщень, експлікація, поверховий план і інше. Складання цих документів здійснюють бюро технічної інвентаризації та кадастрові інженери.