Оскарження судових рішень (вироків, ухвал) в апеляційному та касаційному порядку

Оспорювання (оскарження) судових рішень у Львові, визначень, постанов у всіх інстанціях: від апеляційного до верховного суду.

Дуже часто судді виносять не ті рішення, на які розраховують з боку. Негативні результати в судових спорах можуть бути отримані як з об’єктивних, так і суб’єктивних причин. До об’єктивних причин можна віднести: свідомо програшну позицію у справі або поміняти в ході розгляду справи судову практику. Суб’єктивних причин програшу суперечки набагато більше: допущені адвокатом або суддею помилки різних правових норм; корумпованість суддів; непослідовні, несвоєчасні, безвідповідальні дії самого клієнта. У будь-якому випадку, якщо зацікавлена ​​особа не готове миритися з результатом, вона змушена подавати апеляцію (касацію) на рішення суду.

Багато хто цікавиться:

Чи можна оскаржити рішення апеляційного суду?

Оскаржуються практично всі судові рішення, крім тих, які, в силу закону, не підлягають перегляду. Багаторівнева система перегляду судових рішень покликана усувати будь-які, навіть найнезначніші, порушення, які були допущені судом 1-ої інстанції при розгляді спору.

Оскаржити рішення суду може кожен, не кожен може досягти його скасування.

Подача апеляційної (касаційної) скарги і скасування судового рішення.

Оскаржити постанову, так само як, оскаржити ухвалу суду має право будь-яка особа, якщо, звичайно, вона порушує його права або зачіпає законні інтереси. У ряді випадків опротестувати рішення суду має право прокурор. Порядок апеляційного оскарження судового рішення та терміни подачі апеляції (касації) на постанову (ухвалу) суду чітко регламентовані чинним процесуальним законодавством. Зокрема, апеляційна скарга (апеляція) подається через суд 1-ої інстанції, в якому розглядався спір. В апеляційній (касаційної) скарги в простій і доступній формі повинні бути чітко викладені мотиви оскарження відповідної постанови (ухвали). людині, яка не має відповідних знань, буде вкрай складно правильно написати і подати апеляцію (касацію) в суд. Ось чому до цього процесу доцільно залучати адвоката. Саме він повинен давати клієнту потрібні поради, писати процесуальні документи, оскаржувати і апелювати доводам опонентів.

Складання адвокатом скарга є відбитком його професійного рівня

Я вважаю, що рівень адвоката є високим, якщо текст написаної скарги дозволяє будь-якій людині, яка не має юридичної освіти, після першого його прочитання відразу вникнути в суть спору і зрозуміти про що йде мова. За простотою формою завжди стоїть кропітка робота над словом.

Якщо ви шукайте адвоката, який би зміг грамотно скласти (написати) апеляційну або касаційну скаргу, кваліфіковано представити ваші інтереси в судовому процесі і оскаржити (скасувати) незаконно прийняте рішення суду, не втрачайте часу на зайві пошуки – звертайтеся до нас за допомогою.

Професійні навички наших адвокатів не обмежуються тільки адміністративним судочинством. А також можу написати якісну апеляцію (касацію) і забезпечити оскарження вироку в кримінальному процесі або добитися перегляду рішення суду по цивільній справі. Якщо потрібен зразок апеляційної скарги (адміністративне, цивільне, господарське судочинство україни), ми можете його вам надати.

Іноді люди починають сумніватися в компетентності своїх юристів, особливо якщо спір на початковому етапі вирішено на користь опонентів. У таких випадках у людей, як правило, з’являється бажання перевірити правильність обраної представником стратегії у справі. Найчастіше вони вдаються до послуг незалежних фахівців в області права, які проводять наступний правовий аудит документів. Варто відзначити, що не завжди така перевірка виправдана і призводить до позитивних результатів. Залучений незалежний фахівець може бути ще більш некомпетентний, ніж особа, яка представляла ваші інтереси в судовій інстанції. Думки двох юристів можуть бути вкрай протилежними, що призведе вас в ще більше сум’яття. Отже, перед тим як почати перевірку юриста, десять разів подумайте. Довіряйте правовий аудит документів тільки висококласному фахівцеві, в знаннях і досвіді якого ви впевнені на 100%. Зі свого боку скажу: якщо зверніться до мене за допомогою, отримаєте повні, вичерпні, переконливі відповіді на всі ваші питання.