Процесуальні документи – основний засіб комунікації між усіма учасниками судових розглядів. До таких документів пред’являються особливо суворі вимоги, відхилення від яких позбавляє документ будь-якої юридичної сили і стає однією з причин, що негативно впливають на результат судового розгляду. Саме тому, грамотне складання процесуальних документів, а саме: позовів, клопотань, скарг, заяв, заперечень є першим кроком на шляху до успіху в рішення вашої справи.

Складання документів для судового процесу має свої правила і нюанси. Зміст документа має бути оформлено відповідно до законодавчо встановленого порядку та чітко відображати суть справи. Крім того, при заповненні графа і рядків документа забороняються будь-які зміни або відхилення, а пред’явлення самого документа дозволяється виключно учасників, які мають на те відповідні повноваження.

Адвокати нашого бюро мають високу кваліфікацію і великий досвідом роботи в даній сфері і допоможуть вам грамотно скласти документи для участі в будь-яких судових процесах.

Ми пропонуємо професійну допомогу в здійсненні наступних процесуальних документів:

  • позовних заяв і відгуків на позовні заяви;
  • зустрічних позовів;
  • касаційних і апеляційних скарг;
  • висновків для судових проваджень судів різної юрисдикції;
  • заяв та подань;
  • інших документів, що беруть участь в судовому процесі.

Наші адвокати не просто допоможуть вам грамотно скласти тексти документів. Ми проведемо комплексний аналіз ситуації і наявних документів, визначимо відповідну нормативно-правову базу, яка регулює правовідносини в даній сфері і підберемо оптимальний варіант рішення для вашого випадку з урахуванням цілей, яких ви хочете досягти.