Компанія “SSLAW ” готова надати Вам будь-яку юридичну допомогу з питань, пов’язаних з нерухомістю та документами.

У нашій країні законодавство часто змінюється і звичайні люди не знають що потрібно робити при купівлі-продажу нерухомості. Процес купівлі – продажу передбачає обов’язковий порядок реєстрації права власності на об’єкт нерухомості і реєстрацію переходу права власності від однієї особи до іншої.

Який пакет документів потрібно віддавати на реєстрацію ?? Скільки потрібно стояти в черзі і куди потрібно відносити документи?

Такі непрості питання ?

Так, непрості для звичайних громадян, але самі звичайні для нас, юристів по нерухомості. Не варто нехтувати досвідом професіоналів і фахівців своєї справи. “Скупий платить двічі”.

Реєстрація договорів купівлі-продажу

НАША АДВОКАТСЬКА КОНТОРА НАДАЄ ПОСЛУГИ З РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО, РЕЄСТРАЦІЇ УГОД КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ, В ТОМУ ЧИСЛІ У прискореному порядку:

Вартість юридичних послуг компанії «SSLAW» реєстрації угод з нерухомістю:

Первинна консультація юриста з питань пакета документів для реєстрації по телефону безкоштовно!

Первинна консультація юриста з питань відновлення документів по телефону безкоштовно!

-консультація без аналізу документів;

-консультація з аналізом документів;

-складання договору купівлі-продажу ;

-юридичний супровід угоди ;

-виїзд фахівця ;

-підготовка необхідного пакету для реєстрації ;

-виїзд фахівця для аналізу документів ;

Наші кур’єри можуть виїхати до клієнта за попередньою домовленістю .

Ми не тільки роз’яснимо Вам всі нюанси, допоможемо розібратися, але і дамо оцінку з всіма ризиками, пов’язаними з реєстрацією договорів документів.

РЕЄСТРАЦІЯ ДОГОВОРІВ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ

Юридична консультація з питань операцій з нерухомістю та реєстрацією права власності на нерухомість виявляється у зручний для Вас час.

Наша адвокатська фірма працює до пізнього вечора, ми орієнтовані на те, що більшість громадян трудяться і не можуть витрачати робочий час, тому ми працюємо до пізна.

Ми надаємо наступні послуги:

– Ми проводимо юридичну консультацію за поданими документами на нерухомість.

Кожен повинен займатися своєю справою, і неможливо все знати, навіть посидівши в інтернеті. Тільки практичний щоденний досвід дозволяє нам швидко орієнтуватися в будь-яких документах, відразу визначити всі приховані ризики і дати правильну пораду. Ми не можемо приймати за Вас рішення, але завжди намагаємося вберегти від будь-яких ризиків. Оскільки у нас великий досвід роботи в судах, ми працюємо з великою кількістю документів і знаємо їм ціну.

-Ми можемо пояснити де і що можна знайти, куди піти і отримати те, що потрібно, як повинна проходити угода.

-Ми надаємо допомогу в зборі всіх документів, у відновленні втрачених документів, в підготовці документів для реєстрації права власності .

Як часто люди думають, що з роками змінюються тільки вони, однак змінюється життя, вимоги законодавства. Часто громадяни в повній впевненості думають, що у них все добре, проте це виявляється не так, а можливості переоформлення вже втрачені.

-Ми знаємо, що потрібно зробити і готові поділитися з Вами нашими знаннями. Ми можемо повністю підготувати весь пакет документів або отримати тільки той документ, якого не вистачає.

Чи варто втрачати свій дорогоцінний час на це? Вирішувати Вам, а ми готові Вам допомогти в тому обсязі, який Вам необхідний.

Ми надаємо послуги з реєстрації договорів купівлі-продажу угод по нерухомості Під час консультації ми разом з нашими клієнтами визначаємо яких документів не вистачає для реєстрації угоди купівлі-продажу, які умови повинні бути відображені в договорі купівлі-продажу нерухомості.

Ми подаємо документи на реєстрацію і отримуємо. Ми віддаємо Вам повністю готові документи.

Ми надамо допомогу професійно і грамотно. Своєчасно звертаючись до послуг юриста або адвоката. Ви економите час, сили і засоби. Телефонуйте, питайте, приходьте!

Ми завжди раді Вам допомогти Вам. Довідкову інформацію Ви можете отримати по телефону безкоштовно.