захист підозрюваного, обвинуваченого на всіх стадіях кримінального провадження;

участь у слідчих діях та судових засіданнях;

написання заяв, клопотань, скарг та інших процесуальних документів;

представництво потерпілого, свідка, цивільного позивача, цивільного відповідача під час досудового розслідування, розгляду справи у суді першої, апеляційної та касаційної інстанції;

оскарження рішень, дій та бездіяльності слідчого, прокурора, слідчого судді;

оскарження судових рішень (вироків, ухвал) в апеляційному та касаційному порядку;

дострокове зняття судимості;

представництво осіб, звільнених з місць позбавлення волі.

На жаль, ніхто з нас не може бути застрахований від зовнішніх факторів, які можуть стати причиною негативних наслідків, пов’язаних з кримінальними злочинами. Кожна людина в якусь хвилину може незалежно від своїх бажань виявитися в ролі свідка, потерпілого або обвинуваченого. В Україні всі перераховані вище особи мають право на отримання юридичної підтримки, яка запропонована кримінальним правом.

Практика показує, що більшість людей, які стикаються з порушеннями кримінального законодавства, не знають своїх прав і обов’язків. Одне з таких прав – можливість отримати допомогу адвоката чи фахівця у кримінальних справах.

Юридична фірма «Sslaw», що надає послуги населенню та юридичним особам на території Львова і області – це організація, в якій працюють виключно майстри своєї справи, які мають необхідний досвід, а також знання, вміння і навички для того, щоб вирішити будь яку кримінальну справу.

Звернення за допомогою до нашої компанії дозволяє не просто отримати кваліфіковану допомогу, а й допомога фахівців на різних етапах ведення кримінального провадження, в процесі оскарження постанови про порушення кримінальної справи, при підготовці необхідних документів і т.д.

Переваги нашої юридичної фірми

Найдосвідченіші практикуючі адвокати у Львові у кримінальних справах з багаторічним досвідом роботи

Спеціалізація на кримінальному законодавстві і конкретних складах злочинів

Демократичні ціни при найвищій якості послуг

Гарантії позитивного результату для клієнтів

Ми пропонуємо повне ведення кримінальної справи. Клієнт, який звертається до нас з проблемою, розповідає всі особливості кримінального провадження, ділиться першими показаннями або погіршують положеннями по кримінальному суду. Після цього співробітник юридичної фірми проводить консультацію і вивчає всі матеріали справи, щоб усі без винятку тонкощі і особливості ситуації, в якій опинився клієнт.

На наступному етапі проводиться збір доказів, які можуть служити для виправдання або пом’якшення покарання. Юрист проводить зустрічі зі слідчими, прокурорами, суддями. При необхідності адвокат домагається відвідувань в СІЗО. Нарешті, юристами забезпечується збір і подача всіх необхідних документів до суду, підзахисний готується до дачі показань. Адвокат бере безпосередню участь в судах всіх інстанцій, постійно супроводжуючи клієнта.

В кінцевому рахунку клієнт отримує оптимальну для нього тактику захисту, яка формується індивідуально для кожного випадку, а також зібрані фахівцями докази для відстоювання своєї правоти в суді.

Адвокатське бюро «Sslaw» у кримінальних справах у Львові – це найкраще співвідношення цін і якості послуг, що надаються, індивідуальний підхід до кожного клієнта, компетентність і професіоналізм співробітників. Пам’ятайте, що своєчасне звернення до юристів дозволить значно збільшити ймовірність позитивного результату у вашій справі кримінальній справі.