Консультації юристів!

Хто наші юристи?
Наші юристи – досвідчені професіонали у Львові.

Хочемо зазначити, що працівники компанії “SSLAW” ведуть невтомну працю над тим, щоб надати Вам консультації юристів у Львові.

На юридичної консультації ви самі визначите, як ви хочете захищати свої права – самостійно, знаючи, що робити, при часткової допомоги юриста або при повній підтримці вашого юриста, вирішивши, що проблема не рядового рівня!

Правила надання юридичної консультації

1. Консультація юриста надається по телефону, а також при зустрічі.

2. Всі консультації юристів та інші юридичні послуги проводяться тільки досвідченими юристами і адвокатами. Ми не допускаємо співпраці з юристами-новачками, з юристами про яких у нас немає безлічі позитивних відгуків від клієнтів. Вас консультують тільки ті юристи, які вже успішно допомогли багатьом людям!

3. Вартість консультації 300 грн. до 50 хв.

 

Юридична консультація Львів

Консультація юриста по нерухомості. Юридичні консультації з перевірки договорів з нерухомістю і по супроводу угод з нерухомістю. Як придбати нерухомість без ризику?

Консультація юриста по землі. Супровід угод, спори по межуванню, оформлення землі у власність, спори з організаціями, суперечки між спадкоємцями земельних ділянок.

Консультація юриста по захисту пайовиків і спорах із забудовниками: що робити, якщо забудовник не здає будинок в термін, що робити, якщо новобудова з браком, як вирішити проблему недоотриманих метрів? У праві чи забудовник зажадати доплату? Як розірвати договір пайового будівництва?

Щоб отримати консультацію юриста телефонуйте:

099 644 35 86
097 248 2 476
098 500 70 64
067 938 0 165