Консультації юристів!

Хто наші юристи?
Наші юристи – досвідчені професіонали у Львові.

Хочемо зазначити, що працівники компанії “SSLAW” ведуть невтомну працю над тим, щоб надати Вам консультації юристів у Львові.

На юридичної консультації ви самі визначите, як ви хочете захищати свої права – самостійно, знаючи, що робити, при часткової допомоги юриста або при повній підтримці вашого юриста, вирішивши, що проблема не рядового рівня!

Правила надання юридичної консультації

1. Консультація юриста надається по телефону, а також при зустрічі.

2. Всі консультації юристів та інші юридичні послуги проводяться тільки досвідченими юристами і адвокатами. Ми не допускаємо співпраці з юристами-новачками, з юристами про яких у нас немає безлічі позитивних відгуків від клієнтів. Вас консультують тільки ті юристи, які вже успішно допомогли багатьом людям!

 

Юридична консультація Львів

Консультація юриста по нерухомості. Юридичні консультації з перевірки договорів з нерухомістю і по супроводу угод з нерухомістю. Як придбати нерухомість без ризику?

Консультація юриста по землі. Супровід угод, спори по межуванню, оформлення землі у власність, спори з організаціями, суперечки між спадкоємцями земельних ділянок.

Консультація юриста по захисту пайовиків і спорах із забудовниками: що робити, якщо забудовник не здає будинок в термін, що робити, якщо новобудова з браком, як вирішити проблему недоотриманих метрів? У праві чи забудовник зажадати доплату? Як розірвати договір пайового будівництва?

Щоб отримати консультацію юриста телефонуйте:

099 644 35 86
097 248 2 476
098 500 70 64
067 938 0 165