З дати затвердження трудового договору або з моменту фактичного здійснення трудової діяльності співробітник і його начальник вступають в трудові відносини – відносини по виконанню робіт за винагороду. Послуги юриста по трудовому праву вже на даному етапі можуть стати страховкою від подальших спірних моментів як для працівника, так і для наймача. Без досконального вивчення трудового законодавства можна стати жертвою недобросовісного роботодавця або безвідповідального співробітника.

Сторони трудових відносин нерідко неправильно застосовують, або порушують трудове законодавство, в результаті виникають трудові спори, які можуть правильно вирішити тільки професійні юристи. Найчастіше ефективна адвокатська допомога може бути надана у вигляді консультації, але в багатьох випадках адвокат з трудових питань безпосередньо бере участь у вирішенні проблеми.

Кожний кадровик знає – трудова книжка повинна бути заповнена бездоганно. Адже достовірність які у ній відомостей має пряме відношення до оцінки майбутніх пенсійних прав працівника. Але, на жаль, не завжди вдається уникнути помилок. Давайте подивимося, як можна внести зміни і виправлення в цей документ.

Визначимося з поняттями

Скажемо відразу: внесення змін і виправлень до трудової книжки слід відрізняти від оформлення дубліката трудової книжки. Це два різних порядки, які є наслідками різних причин.

Зміни вносяться, якщо в книжці був виявлений ​​неточний запис, застаріли анкетні дані працівника, відомості про його освіту, професії або спеціальності.

Ми готові представляти ваші інтереси при неправильному записі в трудовій книжці

Крім того, ми готові здійснити всі необхідні заходи щодо притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності посадових осіб роботодавця, винних у порушенні прав наших клієнтів в області трудового законодавства.