Заповнення електронної декларації допомога юриста

За що загрожує термін

«Якщо міністр, суддя або депутат, державний службовець проживає разом з тещею, братом, мамою і т. Д., То все їх майно він повинен буде вказати в декларації. І навіть якщо він без договору користується будинком або авто сторонньої людини, то він повинен буде все це вказати. Інакше загрожує термін.

В декларації треба вказувати вказати навіть свою готівку, а також покупки на суму від 50 прожиткових мінімумів (зараз це 80 000 тис. грн). Тобто навіть норкову шубу, куплену дружині, або домашній кінотеатр, не кажучи вже про коштовності, доведеться внести в документи.

Крім того, якщо зараз багато депутатів і чиновників ховали свої сумнівні доходи в рядку «подарунки», то тепер ці дари можуть перевірити. І якщо у органів виникнуть сумніви, то можна заробити термін. За словами юристів, на подарунки може потягнути хіба що дрібниця не дорожче п’яти мінімальних зарплат.

У першій декларації, якузаповнювали минулого року, потрібно було вказувати всі цінності (картини, антикваріат і т. д. ) І нерухомість без їх вартості. А ось вже цього року все придбання доведеться писати з ціною.

«Звичайно, діри ще залишилися, але їх не так багато. І спроба ними скористатися може коштувати два роки в’язниці. Наприклад, чиновник чи державний службовець може приховати свій будинок, вказавши, що він його орендує. Але цей договір можуть перевірити.

Як обійти закон про електронні декларації юридична допомога

Втім, все це теорія. Поки мало хто розуміє, як це працює на практиці, але наші кваліфіковані  юристи завжди знаходять лазівки і надають юридичну консультацію по заповненню електронних декларацій державними службовцями.

Кажуть, дуже передчасна поява декларацій в цьому році не випадково: таким чином багато хто хотів уникнути докладного звіту в разі прийняття закону.

Розробляють і інші схеми. «Деякі пропонують подарувати полотна музеям, а потім оформити оренду, мовляв, для прикраси будинку»,. Обговорюють варіанти, і як легалізувати дороге навчання дітей за кордоном і т. д.

Не можете заповнити електронну декларацію? Не знаєте яке майно вказувати, а яке ні? Вказали не правдиві дані в декларації і виникли проблеми? Підозра в корупції та інші юридичні питання. Телефонуйте до наших юристів вони обов’язково вам допоможуть.