Кожній людині в своєму житті доводиться зіткнутися з проблемою відшкодування заподіяної йому шкоди. Збиток може виникнути в результаті затоплення квартири, пожежі, повені, ДТП, злочинних дій, в результаті неякісного виконання робіт, дій або бездіяльності державних, правоохоронних органів, заподіяння шкоди здоров’ю, при виконанні трудових, службових, посадових обов’язків і т. д.

Розмір відшкодування може бути дуже різним і часто може складати значні суми грошей. У той же час позивач може вимагати стягнення з відповідача грошових коштів, грунтуючись на різних нормах права.

Крім цього, відшкодування шкоди може виникати з зобов’язань, що виникли внаслідок заподіяння шкоди. Таке відшкодування має місце, наприклад, при заподіянні шкоди майну позивача в результаті затоки, пошкодження автотранспорту в частині, не покритій страховкою, пошкодженням майна, викликаного неякісною роботою або бездіяльністю комунальних служб і т.п. У таких ситуаціях важливе значення має правильне визначення відповідача.

Для того, щоб суд задовольнив Ваші вимоги про відшкодування шкоди, збитків, моральної шкоди, Вам необхідно наявність цієї шкоди довести засобами доказування, які передбачає ЦПК України. Крім доказів наявності шкоди, слід ще надати докази з обгрунтуванням вартості завданих збитків, а також довести причинно-наслідковий зв’язок між діями заподіювача шкоди і виниклою шкодою.

Без допомоги адвоката довести в суді провину заподіювача шкоди, причинно-наслідковий зв’язок, розрахувати і обґрунтувати розмір заподіяного збитку, шкоди і збитків дуже складно. Допомога адвоката допоможе уникнути фатальних помилок і отримати належне Вам відшкодування в повному обсязі.

У той же час допомога адвоката потрібна й відповідачу, якому пред’явлені вимоги про відшкодування шкоди, адже або розмір заявляється до відшкодування збитку завищений відповідно до апетиту позивача, або відповідач є взагалі особою невинною в заподіянні шкоди.

Потрібна консультація юриста або допомога адвоката?

Телефонуйте: 

050 642 7 162
097 248 2 476
098 651 7 605
067 938 0 165