Відгуки наших адвокатів Львова

Як відомо в складній ситуації, пов’язаній з різними аспектами нашого життя, все більше громадян звертаються до адвокатів і юристів, які надають свої послуги не тільки фізичним, але і юридичним особам. На них ми покладаємо свої надії у кримінальних справах, цивільних справах, з податкових спорів. Компаніям вони допомагають з юридичним супроводом, арбітражем, податковими зборами, митними зборами.

Відгуки про адвокатів

Нерідко зустрічається такий варіант розвитку подій, коли молодий адвокат відкриває офіс і пропонує адвокатські послуги, це ж стосується і юристів, не маючи відповідного досвіду за плечима. При цьому якість,  характеризуються послугами адвокатів такого роду, помітно відрізняється від заявленого, часто далеко не в кращу сторону. Відгуки про адвокатів Львова, як нескладно припустити, далеко не з кращих. Витрачено час, гроші і нерви.

Відгуки про адвокатів і юридичні компанії не завжди позитивні, але все ж звертаючись до послуг компанії, яка працює на ринку досить давно і має за плечима солідний досвід, ви мінімізуєте ризик.

Не секрет, що питання корупції завжди гостро стояло, особливо в нашій країні. Так ось, за відгуками про роботу приватних адвокатів, юристів і дрібних юридичних консультацій зіткнутися з таким підводним каменем доводиться набагато частіше, ніж коли ви працюєте з колегіями адвокатів або перевіреними і зарекомендували себе юридичними консультаціями.
У нас ви отримаєте професійну юридичну консультацію не тільки фізичних осіб, але й юридичних комерційних фірм і компаній. Свою діяльність вони засновують на принципах компетентності, ефективності, сумлінності, чесності. Так що порада одна, звертатися до професіоналів які мають позитивні відгуки про адвокатів які працюють в компанії!

14 thoughts on “Відгуки

 1. Мені сподобалося працювати з юристами компанії “Sslaw”. Позовна заява складена. Відчувається, що вони – кваліфіковані юристи. Можу сміливо рекомендувати їх своїм знайомим, якщо знадобиться юридична допомога.

 2. Велике дякую Олегу. Це професіонал своєї справи. Дуже оперативно зміг зустрітися. Буквально за 20 хвилин допоміг мені розібрати в питанні. Є ще справжні юристи. Підхід відразу радує і просто змушує довіритися у всьому! Радий знайомству з ним, і раджу ВСІМ звертатися саме до Олега.

 3. Я всім задоволена. Працювала з Орестом великий професіонал у своїй справі. Допоміг мені розібратися зі складною ситуацією. Дав грамотні і чіткі поради, розклав все «по поличках». Після нашої консультації у мене не залишилося ніяких питань. Дуже рада, що познайомилася з таким фахівцем. Звичайно порекомендувала б Ореста своїм друзям, що і буду робити. Вартість послуги абсолютно виправдана. Велике дякую!

 4. Юристи дуже чесні і грамотні, якщо не впевнені у виграші справи на 90%, то не стануть морочити Вам голову затягувати справу вимагаючи зайві гроші. Особисто мені юристи компанії виграли дві справи адміністративну та земельну. Дякую за працю.

 5. Надали професійну допомогу. Дуже грамотні і юридично підковані люди. Допомогли спокійно повернути водійські права. Дуже задоволений вашою роботою.

 6. Велике дякую! Вирішили моє запитання з зайвими зареєстрованими людьми в квартирі і всіх через суд виписали! Тепер можна спокійно приватизувати!

 7. Допомогли вирішити спірну ситуацію зі спадщиною. Я не знаю скільки б ми ще мучилися. Допомогли знайти компроміс, величезне спасибі!

 8. Дякую за професійну консультацію в моєму складному питанні. Дуже довго шукала в інтернеті відповіді на мої запитання. Але відповіді не могла знайти. Не одноразово писала в безкоштовну юридичну консультацію але правильної відповіді не дали компанії в які зверталася. Професійну і зрозумілу консультацію надали юристи компанії “Sslaw”. Хоча в компанії консультація юриста платна але це того варте, краще один раз заплатити і отримати грамотну консультацію, пораду і допомогу чим витрачати час і шукати хто надасть безкоштовну але не професійну консультацію.

 9. Хоча в цій компанії немає безкоштовних юридичних консультацій, а тільки платні усні або письмові консультації. Але за невелику суму дали грамотну консультацію стосовно мого питання по нерухомості.

 10. Дуже довго шукав безкоштовну консультацію юриста, ввешті решт найшов компанію “SSLAW” де дали грамотну консультацію і допомогли у вирішенні моєї проблеми.

 11. Потрібна була консультація стосовно поділу майна після розлучення, звернувся в компанію, працював з Орестом який дуже мені допоміг.

 12. Сталось так що я потрапив в ДТП яке сталося не по моїй вині. Адвокат Олег допоміг мені через суд доказати що я невинний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *