Банківські спори Львів. Фактично кожна сучасна людина в повсякденному житті регулярно користується послугами банків. Жителі Львова та області не виняток. Постійно виникають ситуації, коли ми хочемо щось придбати, наприклад, купити новий мобільний телефон, комп’ютер, машину, але власних фінансових можливостей на поточний момент мало. Саме тоді на допомогу приходять банки зі своїми споживчими кредитами. У великих містах інформаційний простір просто переповнений пропозиціями про видачу готівки, іпотеці, автокредитах і кредитних картах. Найчастіше, умови більш ніж привабливі – невисокі відсотки, тривалі терміни, миттєве оформлення. Саме тому громадяни не замислюючись направляються в банк і отримують гроші під шалений відсоток. Нерідко складається ситуація, коли люди одночасно оформляють кілька кредитних позик.

Взаємини з фінансовими  організаціями нерідко складаються напружено. Спори з банком виникають в момент перших же труднощів зі своєчасністю внесення платежів по кредиту. На жаль, у позичальників повсюдно відбуваються суперечки з банками, Львів не виняток. На практиці, у фінансових організацій не проводиться ознайомлення клієнта з текстом кредитного договору до безпосереднього оформлення видачі коштів. Можливості для попереднього вивчення даного документа вкрай обмежені, відводиться дуже незначний час на пошук «підводних каменів», яких завжди вдосталь. Декларуючи умови і відсотки за користування кредитом, більшість банків навмисне порушують законодавство в ім’я отримання додаткового доходу. Джерелами такого доходу є незаконні банківські комісії:

  • комісія за ведення позичкового рахунку;
  • комісія за дострокове погашення кредиту;
  • комісія за видачу будь-яких довідок про стан боргу по кредиту;
  • комісія за розгляд заявки на кредит;
  • комісія за видачу кредиту;
  • комісія за підтримку ліміту кредитної лінії.

Вимога про обов’язкове укладання договору страхування будь-яких ризиків так само є  незаконним. За винятком страхування предмета застави від можливого збитку і крадіжки. Такі фінансові продукти, як: страхування життя і здоров’я позичальника, страхування ризику неповернення кредиту, можуть бути оформлені тільки з вашої згоди. Не є винятком і договір титульного страхування при отриманні іпотечного кредиту.

Порада досвідченого кредитного юриста: оформлення договору особистого страхування життя або здоров’я позичальника на користь третьої особи, як правило на користь банку, має здійснюватися виключно з письмової згоди застрахованої. Якщо у вас все сталося будь-яким іншим чином, знайте – ваші права грубо порушені і відстояти їх допоможе кредитний юрист Львів.

Кожен юрист по кредитах, на жаль, може поділитися не однією сумною історією про моральне приниження боржника фахівцями фінансових установ. Якщо ж говорити про колекторські компанії, то подібні методи роботи стали нормою поведінки більшості їх співробітників. Постійний сильний психологічний тиск значно погіршує життя людини, послаблює здоров’я, часто призводить до проблем з роботодавцем. У нас завжди можна отримати підтримку, а професійний юрист з кредитних питань допоможе правильно вибудувати такі процеси, як захист від колекторів і врегулювання відносин з кредиторами. Практика нашої компанії показує, що грамотна юридична допомога по кредитах сприяє ситуації, коли кредитні спори вирішуються на користь позичальників. Кредитний юрист і кредитний адвокат Львів – головні вороги недобросовісних колекторів і служб стягнення банків.