Незалежно від того, який у Вас соціальний статус (підприємець, службовець, найманий працівник чи безробітний), рано чи пізно Ви можете зіткнутися із наступною проблемою – на Ваше майно (квартиру, будинок, автомобіль, рахунки в банку тощо) накладено арешт! Для усунення цієї неприємності Вам знадобиться юрист, а точніше його оперативна фахова правова допомога, яку якісно зможуть надати наші адвокати у місті Львові.

         Зазвичай арешт майна як забезпечувальний захід застосовується у кримінальному та виконавчому провадженні, у цивільних та господарських справах. Наприклад, якщо Ви підозрюваний чи обвинувачений у кримінальній справі, за клопотанням органів досудового розслідування судом може бути застосовано, зокрема, арешт Вашого автомобіля, квартири чи рахунку в банку. Якщо не скористатися терміновою правовою допомогою адвоката, майну загрожує конфіскація, а його повернення стане неможливим.

         Часто слідчі органи допускають зловживання і безпідставно вилучають майно для того, щоб покращити свою статистику «успішної» роботи. Роль адвоката у цьому питанні полягає у тому, щоб виявити допущені слідством порушення закону і на цій підставі скасувати арешт майна Львів. Накладення і зняття арешту майна – взаємопов’язані та взаємозалежні процесуальні дії. Перевірка дотримання вимог законності процедури накладення арешту є запорукою його успішного скасування.

         Повернення майна – це наше завдання, виконання якого ми гарантуємо!

         Підстави для скасування арешту та повернення майна можуть бути різними. Дуже часто майно вилучається під час незаконного обшуку, або без достатніх доказів вважати, що воно є речовим доказом. У такому разі Вам знадобиться досвідчений юрист – адвокат у кримінальній справі, який допоможе оскаржити вилучення чи арешт майна до суду і повернути його у максимально короткі строки.

         Нерідко арешт автомобіля, житла (квартири, будинку), рахунку (грошових коштів) в банку та іншого майна застосовується як спосіб забезпечення поданого до Вас позову у цивільному та господарському процесі з метою не допустити продажу чи іншого відчуження майна або для забезпечення накладення на нього стягнення чи його конфіскації. Часто у цьому процесі задіяна виконавча служба, відносини з якою є дуже непростими і малоприємними. У таких випадках доцільно скористатися професійною допомогою адвоката, який роз’яснить Вам можливі варіанти розвитку подій, а також шляхи повернення майна.

         Наші адвокати терміново проконсультують Вас з приводу накладення і зняття арешту майна, а також якомога швидшого повернення вилученого майна. Якщо за цю справу беремося ми, Вам не варто перейматися юридичними деталями! Наші юристи складуть усі необхідні процесуальні документи та звернуться від Вашого імені до суду.

         Будьте певні – при знятті арешту з майна ми професійно та на високому рівні представимо Ваші інтереси у суді, прокуратурі, органах слідства, відносинах з виконавчою службою.

Ми допоможемо швидко повернути вилучене майно і зняти з нього арешт!

Звертайтеся за тел: 0972482476, 098 500 70 64 або пишіть на електронну пошту sslaw@ukr.net