Коли може допомогти юрист по адміністративних та судових оскарження (Податкових Повідомлень Рішень) . Якщо відносно вас виникли підозри в скоєнні адміністративного правопорушення, варто негайно проконсультуватися з фахівцем в цій галузі права.

Перелік найбільш поширених правопорушень, відносяться до розряду адміністративних:

  • порушення правил дорожнього руху
  • порушення громадського порядку і громадської безпеки,
  • незаконна підприємницька діяльність, порушення в галузі бухобліку, податкової політики,
  • порушення правил природокористування і охорони навколишнього середовища,
  • порушення в сфері захисту власності
  • і т.д.

Ваш юрист по адміністративних та судових оскарження (Податкових Повідомлень Рішень)

Справи про адміністративні правопорушення розглядаються за місцем їх вчинення, або за спеціальним клопотанням відповідача за місцем його проживання. Наша Юридична компанія Львів пропонує широкий спектр послуг із захисту ваших прав та інтересів. У наших силах ініціювати незалежну експертизу, оформити клопотання, витребувати будь-які документи як докази вашої правової позиції, оскаржити дії і рішення співробітників державних інстанцій, піддати ретельному правовому аналізу протокол про адміністративне правопорушення, виявити вади в ньому або в діях посадових осіб при його оформленні. Все це може допомогти пом’якшити покарання до попередження або домогтися повного виправдання у справі.

Хотілося б відзначити, що адміністративне врегулювання суперечок є, у багатьох ситуаціях, пріоритетним. Наслідком коректного спілкування працівників компанії «Сслав» з державними та виконавчими органами і max використання всіх законних тонкощів законодавства, знаходження можливого компромісу часто відбувається ще на стадії перевірки обставин справи.