Юридична допомога при ДТП, страхові спори після ДТП

ДТП дрібні або великі, трапляються практично з кожним водієм. Наслідки цих подій можуть бути різними, часом досить серйозними. Юридична допомога при дорожньо-транспортній пригоді допомагає уникнути безпідставних обвинувачень і процесуальних помилок. Грамотний в даних питаннях юрист дтп Львів вже в ході усної консультації пояснить вам, які документи повинні бути оформлені на місці, які права після того, що сталося ви маєте. Допомога адвоката знадобиться і в ході подальшого розгляду, в тому числі і в судових засіданнях при порушенні правил дорожнього руху.

Юрист дтп Львів – його основна робота, спрямована на визначення розміру шкоди, заподіяної в результаті дорожньої пригоди. Це не означає, що при ДТП збиток юрист оцінює самостійно, в судовому процесі він застосовує в обгрунтування позовних вимог дані, надані незалежним оцінювачем, який у своєму висновку оцінив вартість відновлювального ремонту і запасних запчастин.

Важливу роль відіграють юристи у справах ДТП при оскарженні провини водія в порушенні правил дорожнього руху. Фахівці готують скарги на постанови у справах про адміністративні правопорушення, представляють інтереси в органах прокуратури і вищестоящих інстанціях, захищають в суді, осіб, щодо яких порушено справи про адміністративні правопорушення.

Крім захисту інтересів потерпілих учасників аварії юрист дтп Львів надає послуги з представництва інтересів в судовому процесі за позовом про відшкодування шкоди. Завдання фахівця оскаржити розмір пропонованих витрат, необхідних або вже понесених на відновний ремонт або медичне лікування.

Юрист ДПТ у Львові

Професійний погляд правозахисника підкаже зацікавленій особі про ймовірність виграшу тієї чи іншої справи. Крім того, ще на стадії підготовки справи до суду, Адвокат по ДТП Львів зможе брати участь в досудовому порядку врегулювання спору по ДТП, підготувати претензії і виступити представником за дорученням на особистій зустрічі з опонентами.

Завжди враховуйте свої витрати на оплату послуг юриста, так як вони будуть стягнуті за рахунок сторони, що програла суд. Навіть в разі участі на стороні відповідача, з якого стягнуто частину заявлених позовних вимог, суд може розподілити судові витрати між учасниками цивільного процесу пропорційно стягнути збитки.

Отже, сталося ДТП, і Ви не знаєте з чого почати: їхати в автоінспекцію або до страховиків, і де шукати винуватця аварії або як піти від відповідальності і уникнути адміністративного покарання? Кожне з питань може бути поставлено на консультації у практикуючого юриста дтп Львів. Завжди знайдеться варіант вирішення проблеми, що підходить для окремо взятої дорожньої пригоди.